Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Bóg jest dobry – ebook

TANIEJ 7 %

Bill Johnson  

30.01.2021

polski

225

Szaron

978-83-65553-52-2

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Bóg jest lepszy, niż nam się wydaje... Pora więc zmienić nasz sposób myślenia o Nim.

Bóg jest dobry. W świecie strachu, chorób, kryzysu, niepewności i beznadziei to co sądzisz o Bożej dobroci pokazuje, w jaki sposób zareagujesz w czasie próby. To jak myślisz o Bogu ma wpływ na twoją rzeczywistość!

BILL JOHNSON, szanowany pastor i autor bestsellerów prezentuje przełomową książkę, w której wzywa wierzących do budowania swojego życia na niezniszczalnej podstawie – na pewności, że Bóg jest dobry.

Naucz się jak:

- rozpoznawać różnice między wolą Bożą a planami wroga;

- z przekonaniem modlić się o przełom i uwierzyć w cuda;

- znaleźć ukojenie w niezmiennym charakterze Boga i docenić znaczenie tajemnicy;

- odnaleźć dobroć Boga w Starym i Nowym Testamencie;

- doświadczyć Jezusa Chrystusa jako Tego, który objawia Dobrego Ojca;

- współpracować z Niebiosami, aby znaleźć rozwiązania w świecie pełnym chaosu.

Zbuduj swoje życie na solidnym fundamencie Bożej dobroci i doświadczaj zupełnie nowych, nieznanych dotąd sposobów myślenia o Bogu, które nie tylko zbliżą cie do Niebios, ale też zmienią atmosferę wokół ciebie!

 

Rekomendacje:

 

W książce Bóg jest dobry Bill Johnson pomaga nam zrozumieć głęboką wiarę, która pochodzi z nieba i z procesu poddania się Jego woli. Możemy to otrzymać jedynie wtedy, gdy spędzamy czas w Bożej obecności, „nabywając” olej poprzez poświęcanie swego czasu w sekretnym miejscu, tak jak mądre panny z dwudziestego piątego rozdziału Ewangelii Mateusza.

Wierzę, że słowa zawarte w tej książce wywołają w tobie większy głód Bożej przemiany twojego umysłu i życia. Jesteś zaproszony, by stać się tym, który wielbi, tak jak Dawid i Mojżesz, którzy Bożej obecności pragnęli ponad wszystko inne. Bill jest jednym z moich najdroższych przyjaciół i bohaterem wiary. Gdy będziesz czytać tę zmuszającą do myślenia książkę, zabierze cię ona na głębsze poziomy świętego oddania się temu Jedynemu, którego kochasz!

- Dr Heidi G. Baker, współzałożycielka i dyrektor generalna Iris Global, autorka bestseleru Narodziny Cudów

 

Wielu z nas, należących do Kościoła, wyrosło i przywykło do słuchania i wypowiadania zdania „Bóg zawsze jest dobry!”. Ale jak wielu z nas tak naprawdę wierzy w prawdę zawartą w tym potężnym zdaniu? Książka Billa Johnsona Bóg jest dobry jest zadziwiająco kontrowersyjna, ponieważ rzuca wyzwanie ukrytej niewierze w dobroć Boga

Bóg jest Dobry i przypomina nam, że jest nieskończenie więcej spraw, co do których możemy mieć nadzieję. A nasza prawdziwa nadzieja jest zakorzeniona w Bożym prawdziwym charakterze, który jest doskonale i całkowicie objawiony w Jezusie. Nie przychodzi mi do głowy nikt bardziej uprawiony do tego, by pisać o dobroci Boga, niż mój dobry przyjaciel Bill Johnson, ponieważ żyje on w miejscu Bożej dobroci. W rezultacie redefiniuje nasze formuły i rzuca wy zwanie nam, Ciału Chrystusa, by wyjść poza przekonanie, że Bóg jest Dobry, i zamiast tego uczynić Jego dobroć powietrzem, którym oddychamy, dzięki czemu będziemy mogli w pełni przywrócić Jezusa do świata, który pilnie potrzebuje zrozumienia i objawienia Ojca.

- Dr Ché Ahn,pastor założyciel HROCK Church w Pasadenie w Kalifornii, prezes Harvest International Ministry, rektor Wagner Leadership Institute autor książki Bóg chce cię błogosławić!

 

Całym sercem pragnę i modlę się o to, żeby ta niezwykła książka weszła do kanonu chrześcijańskiej klasyki. Bóg jest dobry to jedna z najgłębszych teologicznie książek dotyczących dobroci naszego ukochanego Boga Ojca, jakie kiedykolwiek czytałam.

Obecnie tak wielu ludzi w Kościele miotanych jest przez wichry życia. Brakuje im silnej kotwicy, tracą nadzieję, chwytają się kłamstw o charakterze Ojca i słabną w wierze. A korzeniem tego wszystkiego jest subtelne zakrywanie charakteru Ojca przez wroga naszych dusz, ojca kłamstw, który ma jeden zamiar – zakłócić naszą linię obrony, osłabić nasze dusze, ukraść i zniszczyć kotwicę naszej nadziei, która leży u podstaw wiary – dobroć Boga.

Jeżeli ta podstawowa teologiczna zasada zostanie usunięta z naszych serc, Kościół będzie osłabiony, sparaliżowany i pozbawiony nadziei – stanie się cieniem tego, co zamierzył nasz niesamowicie współczujący Ojciec. Bill Johnson jest nie tylko jednym z najbardziej zrównoważonych, dojrzałych i godnych zaufania nauczycieli w Ciele Chrystusa, ale jest również jednym z najbardziej kochających ludzi, jakich kiedykolwiek spotkałam. On prawdziwie żyje tym, o czym napisał na stronach tej książki.

Dlatego z całego serca wierzę, że z tych stron popłyną dosłownie strumienie wody żywej wprost do twojego serca i doprowadzą do ponadnaturalnego spotkania, nawiedzenia i objawienia, które przemieni życie ludzi na całym świecie.

Tysiące ludzi otrze łzy, powstanie do bitwy z odnowioną nadzieją i siłą, z okrzykiem wdzięczności dla naszego ukochanego Ojca. Dziękuję, dziękuję, dziękuję ci, nasz ukochany Billu Johnsonie, za twoją odwagę w pisaniu tej pełnej głębi książki.

Pozwólmy, aby ten krzyk uniósł się z naszych kościołów nad narodami i wybrzmiał w duchu rzeczywistości – Bóg jest dobry

- Wendy Alec, założycielka GOD TV, autorka bestseleru Visions from Heaven

Bóg jest dobry - ebook

20,46 zł 22,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!