Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Bohater bez peleryny – ebook

CENA NEXTO

Katarzyna A. Bieńkowska  

10.01.2024

08.01.2024

polski

64

Poligon Domowy

978-83-966379-5-6

  • EPUB
  • MOBI

Opis

W książce "Bohater bez peleryny" maluchy odkryją emocjonujące historie z życia Szymona oraz jego sympatycznej rodziny. Każde opowiadanie to podróż przez chwile pełne śmiechu, nauki i miłości, które zachwycą zarówno młodszych, jak i nieco starszych czytelników.

Szymon to chłopiec niezwykle ciekawy świata, który razem z młodszą siostrą, rodzicami i dziadkami doświadcza tego, jak dobre relacje rodzinne, wspólnie spędzone chwile, rozmowy i wsparcie najbliższych wpływają na to, że dom jest pełen ciepła i miłości. Właśnie o tym przekonacie się czytając opowiadania razem ze swoim dzieckiem.

"Bohater bez peleryny" to opowiadania, które nie tylko rozwijają wyobraźnię, ale również zachęcają do dzielenia się uczuciami i przemyśleniami – będą świetnym punktem wyjścia do rozmowy na różne tematy (np. o relacjach z rodzeństwem, sile miłości, obowiązkach domowych, czy planie dnia). Książka będzie idealna do wieczornego czytania przed snem, szczególnie gdy dzieci już poznają bohaterów – będzie im na pewno miło zasypiać w takim towarzystwie.

Bohater bez peleryny - ebook

35,10 zł 39,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

23,40 zł 39,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,00 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!