Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Boski smak wanilii – ebook

TANIEJ 7 %

Dariusz Lechański  

22.01.2020

22.01.2020

polski

Novae Res

978-83-8147-666-9

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Marek kończy szkołę i zgodnie z wolą rodziców, którzy zaplanowali mu świetlaną przyszłość, powinien właśnie zdawać na studia prawnicze. Jednak w życiu chłopaka coraz większą rolę zaczynają odgrywać jego własne pomysły i marzenia – pod wpływem swojego dawnego nauczyciela postanawia wyjechać do Ameryki Północnej, by tam poznać tajemnice uprawy wanilii. Podróż przynosi zaskakujące owoce: chłopak znajduje nie tylko magiczną przyprawę, ale także miłość, której zupełnie się nie spodziewał. Od tej pory wskazówki zegara poruszają się dla Marka w innym rytmie. Piękna Maresol całkowicie wypełnia jego umysł i duszę, dlatego mężczyzna postanawia do niej wrócić...

Boski smak wanilii” to prosta historia pewnej miłości, która rozgrywa się na końcu znanego nam świata, z dala od reklam, telefonów komórkowych, Internetu i ciekawskiego oka satelity. To opowieść o szukaniu własnego miejsca w świecie, dojrzewaniu do miłości i odpowiedzialności, a także odwadze, która jest niezbędna, gdy chce się spełniać marzenia.

Boski smak wanilii - ebook

20,46 zł 22,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Wiesława Kamińska/2020-03-02

    Bardzo sympatyczna, trochę magiczna, przenosi w inny świat. Bardzo świadoma i refleksyjna lektura. Pierwsze słowo, jakie nasunęło mi się po przeczytaniu - piękna i spokojna.
    Przepiękne opisy krajobrazu, ciekawi, ciepli i otwarci bohaterowie. To wszystko sprawiło, że odpłynęłam w ten świat, a towarzyszył mi zapach tej wanilii suszącej się na słońcu.

1 - 1 z 1 opinii