Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Boże Narodzenie w Lost River – ebook

CENA NEXTO

Fannie Flagg  

14.11.2018

14.11.2018

polski

236

Wydawnictwo Literackie

9788308067260

Ocena: 5 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Opowieść wigilijna, która wniesie wiele radości do naszych domów.

Już ponad pół miliona czytelników znalazło w niej swój balsam dla duszy!

Gdzieś na południu Alabamy, w najdalszym zakątku tego stanu, nad brzegami rzeki wolno snującej swój bieg, leży urocze senne miasteczko. Nazywa się Lost River i rzeczywiście, świat jakby o nim zapomniał. Czasem ktoś się zabłąka, źle skręci z autostrady, przyjedzie na krótką kurację. I… zostanie! Bo miejsce jest magiczne.

Zgodnie z sugestią lekarza Oswald T. Campbell zostawił za sobą chłodne i wilgotne Chicago, by nadchodzącą zimę spędzić w ciepłym klimacie Lost River. Ciężko chory i samotny, nie spodziewał się, że zaprzyjaźni się z listonoszem, który pocztę dostarcza łodzią, sklepikarzem leczącym zranione serca, a nawet stanie się… obiektem matrymonialnych intryg!

Pośród pięknej przyrody i ludzi, którzy hojnie obdarowują się dobrem i nigdy nie zamykają drzwi swoich domów, jego życie niespodziewanie rozkwita. Oswald odkrywa w sobie talent artystyczny, ale czy zdoła pokonać chorobę? Wszak Boże Narodzenie to czas cudu, a dobro wraca…

Ta pełna ciepła, życzliwości i humoru opowieść o uzdrawiającej mocy przyjaźni, wiary i nadziei stała się klasykiem pośród prezentów znajdowanych pod choinką. Jest w niej wszystko to, za co miliony czytelników pokochały przed laty Fannie Flagg i mimo zmieniających się literackich mód trwają w tej miłości wiernie: proste, domowe mądrości, łagodność, uśmiech, którego nie można nie odwzajemnić i nieskończenie wiele powodów do wzruszeń.

Niemal od początku czujemy, że powieść nieubłaganie zmierza do happy endu.

„Twój Styl”

Za nic nie będziesz chciała oderwać się od tej lektury. Zwłaszcza kiedy zimno za oknem, a święta tuż, tuż.

„Olivia”

Pamiętasz „Smażone zielone pomidory” Fannie Flagg, która pisze lekko i z dużą dawką humoru? Jej powieść nie zawiedzie czytelników. Dla wszystkich.

„Glamour”

Boże Narodzenie w Lost River - ebook

30,60 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:5
  Urszula/2019-01-06

  1. Niezwykła i magiczna opowieść o tym, że warto być razem i że społeczność (mądra) daje siłę;
  2. Autorka jest mistrzynią tworzenia niezwykłych małych społeczności, świetnie ryzuje postaci, pokazuje ich relacje i wyjątkowe charaktery
  3. Bardzo ciepła nie przesłodzona historia o bożonarodzeniowym cudzie
  4. Dobra bo nie cukierkowa, prawdziwa z krwistymi ludźmi
  5. Przed świętami i nie tylko Warto

 • Ocena:5
  Maria/2018-12-14

  Powieść pełna ciepła i typowo amerykańskiej atmosfery małej społeczności. Zaludniona przez osoby, które chciałoby się poznać i sytuacje, które wzruszają. Polecam!

 • Ocena:5
  Iwona /2018-11-28

  "Po prostu trzeba bardzo, bardzo czegoś chcieć, a wtedy, jeśli to coś ma się spełnić, to na pewno się spełni".

  Muszę przyznać, że bardzo spodobała mi się ta opowieść o samotnym mężczyźnie, który z powodu choroby przenosi się do małego miasteczka, myśląc, że to jego ostatnie Boże Narodzenie. Okazuje się jednak, że znalazł tutaj prawdziwy dom i spełniły się wszystkie jego sny.
  Słodka, krótka książka o miasteczku, gdzie podobnie jak "W całe miasto o tym mówi" tej autorki spotkałam tutaj wspaniałe, pełne humoru i interesujące postacie, które poruszyły moje serce i poczułam się częścią tej społeczności. To w tym małym miasteczku każdy znajduje miłość swojego życia, i żyje długo i szczęśliwie. Dobre osoby - dostają nagrodę, a złe - karę. Także przybywajcie ;)
  Humorystyczna, choć czasem tragiczna, ale piękna świąteczna opowieść, pełna nadziei i miłości, którą polecam wszystkim czytelnikom w różnym wieku.

1 - 3 z 3 opinii