Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Być naprawdę sobą. Jak żyć dojrzale i świadomie – ebook

TANIEJ 5 %

Valerio Albisetti  

09.02.2011

polski

132

Jedność

978-83-7660-518-0

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Uwolnienie się od życiowych neuroz, przezwyciężenie doświadczeń związanych z porażkami i odważne zwrócenie się ku przyszłości, miłość i sens życia „innego”, tego duchowego, które daje nadzieję wykraczającą poza doczesność – to tematy poruszane w tej książce. Autor wspomina swoją pisarską drogę, by raz jeszcze towarzyszyć czytelnikom w wędrówce po ścieżkach ludzkiego życia, często najeżonych trudnościami i usianych zniechęceniem, zwątpieniem, rozpaczą. Pokazuje, że aby bez lęku i bez wahania spoglądać daleko przed siebie, trzeba najpierw wniknąć głęboko w swoje wnętrze. Trzeba stać się w pełni świadomym, wolnym i dojrzałym człowiekiem.

Valerio Albisetti, psycholog i psychoterapeuta, jedna z najbardziej znaczących postaci współczesnej psychoanalizy, twórca psychoterapii personalistycznej. Wykładowca uniwersytecki, ceniony konsultant do spraw zarządzania, międzynarodowy prelegent, autor licznych książek o tematyce psychoduchowej, prawdziwych bestsellerów tłumaczonych na wiele języków.

Być naprawdę sobą. Jak żyć dojrzale i świadomie - ebook

10,45 zł 11,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Krzysztof Siemieński/2012-07-24

    Jak żyć, by być sobą i być szczęśliwym, spełnionym człowiekiem? Autor szuka odpowiedzi na te odwieczne pytania i daje do myślenia swoimi propozycjami. Warto przeczytać!

1 - 1 z 1 opinii