Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Cicha noc – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Małgorzata Rogala  

30.10.2019

30.10.2019

polski

312

Czwarta Strona

9 788 366 431 546

Ocena: 5 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Show biznes, zbrodnia i śnieg skrzypiący pod butami

Podczas przyjęcia, na którym  świętowano sukces reality show „Nowe życie”, został zamordowany reżyser programu. Wszystko wskazuje na to, że zabójcą jest ktoś z uczestników imprezy. Do rozwiązania sprawy przydzielona zostaje Agata Górska, która mimo problemów ze zdrowiem robi wszystko, żeby spełnić oczekiwanie przełożonego – sprawca ma być ujęty przed świętami!

Tymczasem Sławek Tomczyk wyjeżdża na szkolenie do Budapesztu. Jednak gdy dowiaduje się o uprowadzeniu swojej siostry, błyskawicznie wraca do Polski. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Czy to możliwe, żeby zniknięcie Kingi i sprawa, nad którą pracuje Agata, były ze sobą powiązane?

Cicha noc - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:5
  Halina Grice/2019-12-26

  “Cicha noc” to kolejne, siódme już, udane spotkanie z prozą Małgorzaty Rogali. Od pierwszej przeczytanej książki wiedziałam, że ta znajomość będzie kontynuowana. Autorka w swoich kryminałach zawsze porusza ważne wątki społeczne i czyni to bardzo dobrze. Tym razem mamy do czynienia z handlem kobietami, prostytucją, autorka porusza również temat naszych rodzimych reality show i konkursów piękności, a wszystko na tle morderstwa reżysera jednego z najpopularniejszych reality show „Nowe życie”.

  Agata Górska, mając za partnera Chudeckiego, musi rozwiązać zagadkę śmierci reżysera. Nie będzie łatwo, bo czasu mało, przełożony chce mieć sprawę rozwiązaną do świąt. Do tego Agata nie jest w najlepszej formie, Sławek na szkoleniu w Budapeszcie, ktoś podrzuca Agacie listy z pogróżkami, a na koniec, jakby mało było wszystkiego, zostaje porwana siostra Sławka, Kinga. Zaczyna się wyścig z czasem. Czy uda się odnaleźć Kingę i ująć zabójcę reżysera przed świętami? Czy uda się spędzić Wigilię w pełnym składzie? Czy Agacie uda się w końcu znaleźć czas na sen i relaks?

  Małgorzata Rogala pisze lekko, mimo ciężkich tematów poruszanych w każdym z jej kryminałów, czytelnik nie czuje się przytłoczony brutalnością, nie ma latających flaków i rozlewu krwi. Wszystko jest wyważone i dobrze podane. Mnie się to podoba.

 • Ocena:5
  Ewa W/2019-11-12

  Książka Małgorzaty Rogali to książka, którą musisz przeczytać. Kontynuacja przygód zakochanych w w sobie i swojej pracy policjantów, wciąga i powoduje, że z niecierpliwością czekam na następne książki. Polecam:)

 • Ocena:5
  Sylwanka/2019-11-09

  Kolejna cześć cyklu o Agacie Górskiej i Sławku Tomczyku. Tym razem policyjna para będzie musiala zmierzyć sie jednocześnie z morderstwem reżysera reality show i zaginieciem siostry Tomczyka. Czy te sprawy są powiązane? I czy uda im sie wygrać wyścig z czasem?

1 - 3 z 3 opinii