Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

City Girl. Kobieta, która podbiła londyńską giełdę – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

Suzana S.  

17.09.2012

polski

268

Kurhaus Publishing

978-83-932919-5-3

Ocena: 4.5 (8 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Prawdziwa historia dziewczyny, która postanowiła zrobić karierę w londyńskim centrum finansjery - City. Przetrwała wyprawy z kolegami do klubów go-go, wielomilionowe straty i największy kryzys od lat 30. Ograła chłopaków na ich własnym bosku.

 

Pouczająca historia o sukcesie w przeddzień kryzysu. I o tym, że ciągle kobieta musi być dwa razy tak dobra jak mężczyzna, by osiągnąć tyle, co on.
„Elle”

Wydanie dostępne w nowej wersji formatu MOBI.

City Girl. Kobieta, która podbiła londyńską giełdę - ebook

28,40 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (8 oceniających)

1 - 5 z 8 opinii

 • Ocena:4
  Mariusz Nowak/2014-01-27

  Do czasu kryzysu zachowuje się tak jak ta dziewczyna z okładki. Nic się nie liczy tylko kasa. Nadchodzi kryzys i już nie jest tak różowo.

  Orientuje się jaką cenę należy zapłacić aby dorównać facetom i że to nie jest tego warte. W książce opisane jest co się dzieje jak pewnego dnia zaczynając pracę masz 5 milionów funtów i w ciągu kilku sekundy zostajesz z niczym. Albo jak jesteś pazerny i chcesz ciągle więcej i więcej, a nie uczysz się na własnych błędach to los się na tobie mści i tracisz nie tylko kasę ale i rodzinę. Bo chcesz więcej.

  Tę książkę powinni przeczytać ci wszyscy, którzy chcą ciągle więcej i więcej. Bez względu na koszty.

 • Ocena:5
  Marla/2013-06-19

  Do przeczytania książki przymierzałam się od dawna, ponieważ dużo o niej słyszałam. Muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Książka opowiada o młodej i bardzo ambitnej dziewczynie, która chce zrobić karierę w zdominowanym przez mężczyzn londyńskim City. Książka bardzo inspiruje i pokazuje, że należy walczyć o to czego się pragnie i próbować osiągnąć swoje cele na różne sposoby. Muszę przyznać, że czytając tą książkę zadałam sobie pytanie, czego ja oczekuje od swojej pracy i gdzie chcę się w przyszłości znaleźć? Zaczęłam się nawet bardziej starać :) W książce ciekawie opisane jest także funkcjonowanie londyńskiego City i zmieniający krajobraz kryzys z 2008 roku. Cieszę się, że autorka zdecydowała się napisać tę książkę i pokazać wszystko z kobiecego punktu widzenia.

 • Ocena:5
  Krzysztof Siemieński/2013-05-20

  Okazuje się, że kobieta w świecie mężczyzn potrafi radzić sobie lepiej od nich....

 • Ocena:5
  Piotr K/2013-05-16

  Bardzo ciekawa pozycja która pozwala zapoznać się z warunkami i emocjami towarzyszącymi spekulacji na giełdzie. W tym przypadku londyńskiej i jako daytrader w instytucji finansowej ale nie ma to znaczenia. To sa prawdziwe emocje i rozterki które towarzysza każdemu aktywnie inwestującemu bez względu na rynek. Lepiej przeczytać to niż ksiązki które silą się na opisywanie psychologii giełdy. Jeżeli poradzisz sobie z tym co jest tutaj opisane to masz szanse przetrwać dłużej niż chwila na rynku.

 • Ocena:5
  vesssago/2012-12-11

  Dla mnie rewelacja. Może dlatego, że sama kiedyś grałam na giełdzie. I to właśnie w tym samym czasie co bohaterka. Ale abstrahując od tego historia City Girl pokazuje jak trudno kobiecie przebić się przez świat rządzony przez mężczyzn. I niezależnie od wiedzy i umiejętności zawsze kobieta będzie na straconej pozycji. Podoba mi się upór i dążenie do celu głównej bohaterki. A przez swoją walkę ze światem mężczyzn w City toruje drogę innym kobietom.

1 - 5 z 8 opinii