Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Córka gliniarza – ebook

TANIEJ 7 %

Kristen Ashley  

27.05.2021

27.05.2021

polski

Wydawnictwo Akurat

978-83-287-1355-0

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Nowa seria Rock Chick autorstwa Kristen Ashley pełna intryg, pościgów, adrenaliny oraz seksu!

Indy za sprawą swojego pracownika zostaje wmieszana w gangsterskie porachunki, na pomoc przychodzi jej prywatny detektyw.

Indy Savage, właścicielka niewielkiej księgarni, ma wszystko, o czym mogłaby zamarzyć. No… prawie. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko jednego – najprzystojniejszego mężczyzny, jakiego kiedykolwiek spotkała, czyli Lee Nightingale’a, do którego wzdycha od lat.

Chłopak jednak wydaje się odporny na jej zalotne spojrzenia, czarujące uśmiechy i czułe słówka. Zniechęcona ciągłymi niepowodzeniami Indy postanawia nie marnować więcej czasu na starania, które i tak nie przynoszą efektów. Od teraz będzie się trzymać od Lee z dala. Ale wkrótce ich drogi znów się przetną.

Kiedy pracownik Indy gubi worek diamentów, ściągając na siebie niebezpieczeństwo, dziewczyna chce mu pomóc, ale wpada w poważne tarapaty. Tylko jedna osoba może ją z nich wyciągnąć. Jest nią oczywiście Lee, który prowadzi prywatną agencję detektywistyczną i który wreszcie sobie uświadamia, że Indy nie jest mu obojętna.

Córka gliniarza - ebook

33,39 zł 35,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!