Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Cormoran Strike prowadzi śledztwo 5: Niespokojna krew – ebook

BestsellerTANIEJ 34 %

Robert Galbraith   J.K. Rowling  

25.11.2020

25.11.2020

polski

912

Wydawnictwo Dolnośląskie

9788327160645

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Gdy prywatny detektyw Cormoran Strike odwiedza w Kornwalii ciężko chorą ciotkę, kontaktuje się z nim kobieta, której matka w 1974 roku zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Strike jest zaintrygowany – nigdy nie pracował nad sprawą sprzed kilkudziesięciu lat. Mimo nikłych szans na powodzenie dopisuje zlecenie do długiej listy dochodzeń, które prowadzi ze swoją wspólniczką Robin Ellacott.

Tymczasem Robin boryka się z trudnościami w życiu prywatnym. Na dodatek zarówno ona, jak i Strike zmagają się z uczuciami, których doświadczają w łączącej ich relacji.

Badając okoliczności zaginięcia kobiety, para detektywów staje w obliczu piekielnie skomplikowanych tropów, wśród których są psychopatyczny morderca, nie zawsze godni zaufania świadkowie, a także karty tarota. Okazuje się, że nawet sprawy sprzed dekad mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.

Robert Galbraith to pseudonim J.K. Rowling.

Cormoran Strike prowadzi śledztwo 5: Niespokojna krew - ebook

28,99 zł 43,92 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Sylwanka/2020-12-25

    Piąta część serii o parze detektywów. Tym razem Cormoran Strike i Robin Ellacot szukają kobiety, która zaginęła kilkadziesiąt lat wcześniej. Wyjaśnienie sprawy sprzed kilku dekad będzie wymagało stawienia czoła nie tylko świadkom, których pamięć nie budzi zaufania, lecz także tajemniczym zapiskom, pełnym odwołań do tarota. Na to wszystko nakładać się będą problemy osobiste detektywów oraz kwestia ich wzajemnej relacji... Doskonała książka na długie zimowe wieczory.

1 - 1 z 1 opinii