Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Cyfrowa gospodarka, ewolucja czy rewolucja po COVID-19 – ebook

Opracowanie zbiorowe  

16.09.2020

16.09.2020

polski

28

E-Kiosk

  • PDF

Opis

 

E-book jest relacją z konferencji Cyfrowa gospodarka, ewolucja, czy rewolucja po Covid-19,która odbyła się w formie wydarzenia online w dniu 30 czerwca br. i transmitowana była na stronie głównej dziennika „Rzeczpospolita” – RP.pl.

Wydarzenie składało się z trzech bloków tematycznych, powiązanych wspólnym mianownikiem – z jednej strony to nagły wstrząs rynkowy wywołany pandemią koronawirusa, który odbił się właściwie na wszystkich sektorach gospodarki, zaś z drugiej – odpowiedź na to niespodziewane wyzwanie, jaka przyszła ze strony świata cyfrowego i nowych technologii. Udział w konferencji wzięli czołowi polscy wydawcy prasy, przedstawiciele sektora handlu oraz IT, a także eksperci branżowi.

A więc jak wygląda świat biznesu po pandemii? Jak w nowych warunkach radzą sobie czołowe polskie firmy? Jakie narzędzia mogą pomóc w skutecznej cyfryzacji? Jak bezpiecznie wdrażać procesy transformacji biznesu? To pytania, na które odpowiedzi znaleźć można w niniejszym e-booku. Zapraszamy do lektury.

 

Cyfrowa gospodarka, ewolucja czy rewolucja po COVID-19 - ebook

Produkt bezpłatny
?
Ładowanie rekomendacji…