Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Czas próby – ebook

TANIEJ 7 %

Wioletta Sawicka  

12.07.2018

12.07.2018

polski

640

Prószyński Media

9788381237765

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Każdy ma swój czas próby. Pytanie tylko, jak z niego wyjdziemy… Mocniejsi czy słabsi? Razem czy osobno? Będziemy dalej budować czy zostawimy zgliszcza? Czego dowiemy się wtedy o sobie?

Pełna emocji opowieść, która złamie niejedno serce i sklei je na nowo.

Joanna i Wiktor próbują z dwóch nieszczęść stworzyć wspólne szczęście. Nie jest to łatwe, gdyż oboje niosą bagaż trudnych doświadczeń. Ona przechodzi przez rozwodowe piekło, on nie może do końca uporać się z przeszłością. Tomasz, mąż Joanny, manipuluje, oszukuje, prowadzi nieuczciwą walkę w sądzie. Joanna nie tylko musi stawić temu czoło, ale przede wszystkim chronić dziecko. Jej niełatwy związek z Wiktorem przejdzie niejedną próbę. Zwłaszcza gdy na drodze do szczęścia stanie wytrawny gracz, który nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć cel – Daniel.

Do czego zdolna jest kobieta, która kocha mężczyznę? Co zrobi mężczyzna z miłości do kobiety? Jak przejdą swój czas próby?

Wioletta Sawicka urodziła się i mieszka na Warmii. Z wykształcenia jest pedagogiem, ale zawodowo realizuje się jako dziennikarka. Jej specjalnością są reportaże. Od zgiełku życia wyciszenia szuka w warmińskich lasach i w Bieszczadach, którymi jest niezmiennie zafascynowana. Pasjonatka literatury, wędrówek bezludnymi szlakami oraz rowerowych wypadów. Mężatka, matka dwójki dzieci. Autorka powieści „Wyjdziesz za mnie, kotku?”, „Będzie dobrze, kotku” „Jeśli się odnajdziemy, kotku”, „Dzień cudu” i „Wyspy szczęśliwe”.

Czas próby - ebook

29,67 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Iwona Fuśnik/2019-04-04

  Miłość mogłoby się wydawać, że tyle było jej w różnych książkach i coż więcej można o niej wymyślić i napisać? A jednak Wioletta Sawicka to potrafi. Urzekła mnie kolejna jej książka. "Czas próby" ma w sobie wszystko. Właśnie tą miłość, która mimo wszystko potrafi zapomnieć, ale też i miłość z powodu której człowiek jest w stanie zrobić tak wiele nawet ogromnym kosztem.
  Cudowna jest tu także przyjaźń, która połączyła tak wiele osób.
  Osobiście ogromnie polubiłam ciocię Joasi.

  Wiola pisz dalej. Bo z każdą nową książką widać jak wzbogacasz swój warsztat.

1 - 1 z 1 opinii