Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Czas przeszły – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Lee Child  

16.01.2019

16.01.2019

polski

Wydawnictwo Albatros

978-83-8125-508-0

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Zazwyczaj przeciwnicy Reachera mają dwie pięści. Tym razem jednak będzie musiał bić się z przeszłością.

Reacher postanowił podążyć szlakiem zachodzącego słońca i przejechać z Maine do Kalifornii. Ale, jak zwykle, nie ujechał daleko. Przy leśnej drodze w Nowej Anglii widzi drogowskaz do miejsca, w którym nigdy nie był: miasteczka, gdzie mieszkał jego ojciec. Czym jest jeden dodatkowy dzień podróży? Dla Reachera niczym szczególnym. Kiedy Reacher przekracza granicę miasteczka Laconia, kilka kilometrów dalej dwojgu Kanadyjczykom psuje się samochód. Muszą zatrzymać się w odciętym od świata motelu, choć każda jego ściana zdaje się wołać do nich, żeby wynosili się stąd jak najszybciej. Ale samochód nie działa, a właściciele obiecują pomoc. Następnego ranka Reacher stara się dowiedzieć czegoś o rodzinnym domu. W archiwach Laconii nie ma jednak po nim śladu. Reacher będzie musiał wpakować się w niezłe kłopoty, żeby odnaleźć strzępy informacji o ojcu. Ale w znacznie gorszych tarapatach znajdzie się dwójka Kanadyjczyków. I Reacher dokona szokującego odkrycia: teraźniejszość może być ciężka do zniesienia, ale przeszłość też nie jest spokojna. Raczej zabójcza.

"Sztukmistrz sensacji!" - "Entertainment Weekly"

Czas przeszły - ebook

28,83 zł 31,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Karol Piętka/2019-01-31

  W tomie 23-cim Jack Reacher rozwiązuje zagadkę swojego pochodzenia. Kim właściwie był jego ojciec? Facetem, który nigdy nie pamiętał swoich urodzin? Czytelnik otrzyma odpowiedź na te pytania po przeczytaniu książki.
  W powieści Jack rozpoczyna swoją podróż autostopem ze Wschodniego Wybrzeża do San Diego. Po drodze wybiera się na wycieczkę do Lakonii w New Hampshire, gdzie urodził się i dorastał jego ojciec. Odwiedza różne publiczne urzędy, pomagają mu też niektórzy mieszkańcy Lakonii, ponieważ jego ojciec - Stan Reacher - nie pojawia się od razu w 80-letnich dokumentach spisowych miasta.
  W tym samym czasie młoda para Kanadyjczyków ma kłopoty z samochodem udając się do Nowego Jorku. Postanawiają zatrzymać się w motelu w pobliżu Lakonia i naprawić swój samochód. Nie mogą odjechać, ponieważ dość dziwni właściciele motelu wciąż szukają wymówek, by nie zadzwonić do mechanika lub nie zawieźć ich do miasta, żeby ściągnąć lawetę. W końcu para zostaje uwięziona, ponieważ właściciele motelu mają w stosunku do nich tajne plany.
  W jaki sposób te dwa wątki się połączą? Co odkryją Kanadyjczycy, uziemieni na całkowitym odludziu?
  Jak zawsze znajdziemy tu wiele tajemnic, ale też trochę horroru i trochę krwawego thrillera.

1 - 1 z 1 opinii