Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Czas śmierci. Tom 8. Komisarz Oczko – ebook

CENA NEXTO

Tomasz Wandzel  

11.03.2024

11.03.2024

polski

73

Lind&Co

978-83-67718-66-0

  • EPUB
  • MOBI

Opis

W pewien marcowy poranek policja otrzymuje zgłoszenie o napadzie na dom położony na peryferiach Gdańska. Po dotarciu na miejsce policjanci znajdują zakneblowanego mężczyznę przywiązanego do krzesła, jego martwą żonę, leżącą w łóżku i tylko rocznej córeczce sprawcy włamania nie wyrządzili żadnej krzywdy. Mężczyzna zeznaje, że do napadu doszło nad ranem, gdy wszyscy spali. Mimo zabezpieczenia licznych śladów komisarz Oczko ma problem z ujęciem przestępców. W pewnym momencie zaczyna wątpić, czy rzeczywiście doszło do napadu. Jednak problem polega na tym, że winę męża także trudno udowodnić...

To cykl opowiadań kryminalno-sensacyjnych, których akcja rozgrywa się na Pomorzu. Polecamy kolejne części o śledztwach komisarza Oczko, i również cykl o komisarzu Andrzeju Papaju i cykl o detektywce Róży Wielopolskiej.

Tomasz Wandzel – Autor, który ma na swoim koncie powieści sensacyjne, kryminalne, obyczajowe oraz historyczne. Jest wielokrotnym stypendystą różnych instytucji, wspierających rozwój kultury m.in. Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mieszka w Prabutach, które często pojawiają się w jego twórczości. Zawodowo pracuje jako copywriter.

 

Czas śmierci. Tom 8. Komisarz Oczko - ebook

10,80 zł 12,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 12,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

7,20 zł 12,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 12,00 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!