Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Czyste zło. Róża Wielopolska. Tom 1 – ebook

TANIEJ 7 %

Tomasz Wandzel  

11.03.2023

11.03.2023

polski

145

Lind&Co

978-83-67494-84-7

  • EPUB
  • MOBI

Opis

To o pomysłowej i niezwykle sprytnej prywatnej detektyw Róży Wielopolskiej, której głównym zajęciem jest śledzenie niewiernych małżonków. Jak to jednak w życiu bywa, czasami nawet niechcący znajdujemy się w niewłaściwym miejscu i nieodpowiednim czasie. W taki właśnie sposób pani detektyw zostaje wplątana w intrygę, której głównymi aktorami są wrocławski gangster o pseudonimie Szczęka, tajemnicza kobieta z brązowym jamnikiem, piękna pani kardiolog i policja.

"Szybka i wciągająca, przeczytana po mistrzowsku, na pewno sięgnę po kolejną część." -. opinie słuchaczki audiobooka.

Polecamy również drugi tom "Święte zło" w cyklu o detektyw Róży Wielopolskiej.

Tomasz Wandzel – Autor, który ma na swoim koncie powieści sensacyjne, kryminalne, obyczajowe oraz historyczne. Polecamy również „Chłopiec z Kresów” - powieść wstrząsająca, wzruszającą - i prawdziwa, cykl o komisarzu Andrzeju Papaju, „Hycel” oraz „Dom w chmurach”.

Tomasz Wandzel jest wielokrotnym stypendystą różnych instytucji, wspierających rozwój kultury m.in. Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mieszka w Prabutach, które często pojawiają się w jego twórczości. Zawodowo pracuje jako copywriter.

Czyste zło. Róża Wielopolska. Tom 1 - ebook

26,04 zł 28,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!