Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Darksiders Genesis - poradnik do gry – ebook

TANIEJ 7 %

Natalia "N.Tenn" Fras  

05.03.2020

polski

GryOnline

978-83-8112-685-4

  • EPUB
  • PDF

Opis

Nasz poradnik do Darksiders Genesis to zbiór wszystkich najważniejszych mechanik rozgrywki, porad na start oraz opis systemu walki. Z publikacji będziesz mógł pozyskać informacje, które ułatwią Ci przechodzenie całej gry.

W naszym poradniku znajdziesz też dział, w którym zawarliśmy odpowiedzi na nurtujące pytania. W FAQ znajdziesz między innymi informacje o zapisach gry, misjach na czas, powrotach do innego poziomu, poziomach trudności czy też zmianach postaci.

Przygotowaliśmy również strony, na których znajdziesz wszystkie informacje na temat rozwoju postaci. Opisaliśmy rdzenie i sposoby na rozwijanie postaci.

Jako, że w grze Darksiders Genesis występuje tryb online, stworzyliśmy kilka stron, które opisują jak zmienia on rozgrywkę. Znajdziesz tam informacje, nie tylko o walce, ale również o przekazywaniu przedmiotów oraz zapisach gry.

W naszym poradniku znajdziesz też dział poświęcony bossom i minibossom. Dowiesz się tutaj, jakie mają ataki oraz jak najłatwiej ich pokonać. Dodatkowo przygotowaliśmy również liczne strony z opisem zagadek, na które natkniesz się w grze wykonując misje fabularne.

Stworzyliśmy również aneks, w którym znajdziesz informacje o sterowaniu oraz wymaganiach sprzętowych.

Darksiders Genesis - poradnik do gry - ebook

7,35 zł 7,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!