Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dawca Przysięgi 2 – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

Brandon Sanderson  

25.04.2018

polski

656

MAG

9788366065741

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Na Rosharze trwa wojna. Przebudzeni parshendi – pieśniarze – pod wodzą służących Odium Stopionych wydają się niepowstrzymani. Wieczna Burza nieubłaganie powraca, za każdym razem sprowadzając śmierć i zniszczenie na ludzkie osady. Dalinar Kholin, udręczony powracającymi wspomnieniami przeszłości i nieżyjącej żony, nie szczędzi wysiłków, by zbudować koalicję ludzkich królestw, odkrywając przy tym swoje moce Kowala Więzi. Jednakże Odium ma wiele sług i wygląda na to, że jest przygotowany na każdą możliwość, a Świetlistym Rycerzom zagraża również tajemnica, która wcześniej doprowadziła do Odstępstwa ich starożytnych poprzedników.

Elhokar, Adolin, Shallan i Kaladin docierają do Kholinaru i odkrywają, że choć miasto jeszcze nie upadło, ich misja może się okazać o wiele trudniejsza, niż się spodziewali. Ludzie szepczą o mrocznej sile, która opanowała pałac i królową Aesudan, po ulicach zaś wędrują wyznawcy dziwacznego Kultu Chwil. A jedynym, co chroni miasto przed upadkiem, jest Straż Muru i jej tajemniczy dowódca, marszałek Lazur.

Tymczasem ostatnia z Parshendich, Venli, zaczyna pojmować, jakie skutki przyniosła jej decyzja, by odnaleźć starożytnych bogów pieśniarzy, i jaki los czeka pieśniarzy pod władzą Odium.

Dawca Przysięgi 2 - ebook

38,95 zł 41,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Methos/2018-10-15

    Cześć 2-ga "Dawcy Przysięgi" rozwija wiele wątków z poprzednich części cyklu ale i otwiera nowe. Na pewno nie nudzi - zachowany jest specyficzny styl Sandersona jak i klimat przedstawionego świata. Pozycja obowiązkowa dla zachowania cyklu.

1 - 1 z 1 opinii