Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Diamenty Kobiecego Biznesu. Kobiety, którymi warto się inspirować – ebook

CENA NEXTO

Opracowanie zbiorowe  

29.08.2023

27.08.2023

polski

207

I.D. Media Ilona Adamska agencja wydawniczo promocyjna

978-83-967731-3-5

  • PDF

Opis

Na pozór różni je bardzo wiele. Wykształcenie, wiek, temperament, styl życia… Przede wszystkim zaś odmienne branże, w których funkcjonują, wielkość firmy czy doświadczenie. Jednak tym, co łączy bohaterki e-booka, który macie Państwo przed oczami, jest pasja, z jaką działają, wzajemne wspieranie się i motywowanie, a także dążenie do przezwyciężania wielu problemów, z jakimi muszą zmagać się współczesne przedsiębiorcze Polki.

Kobiety w biznesie rosną w siłę. Są odważne, doskonale wykształcone, stawiają na nieustanny rozwój. Z powodzeniem realizują się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, z odwagą sięgając po swoje. Co ważniejsze – wierzą w siebie, mają poczucie własnej wartości, ale i skromność, rozsądek i pokorę, aby uczyć się na własnych błędach oraz od ekspertów.

 

Pracowitość, odpowiedzialność, dobra samoorganizacja, konsekwencja, ale również empatia, wrażliwość, intuicja – to cechy, które określają współczesne bizneswomen. Kobiety, którymi warto się inspirować.

 

O tym, jak ważne są samorozwój i bycie autentyczną w biznesie, jak radzić sobie z kryzysami i życiowymi lekcjami oraz jaki stosunek do pieniędzy mają kobiety, które odnoszą sukces, a także o wielu innych ciekawych tematach dotyczących życia osobistego i biznesu współczesnych kobiet przeczytają Państwo w najnowszym projekcie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

 

 

 

Diamenty Kobiecego Biznesu. Kobiety, którymi warto się inspirować - ebook

25,20 zł 28,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!