Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Doktor Dolittle i jego zwierzęta [z ilustracjami Zbigniewa Lengrena] – ebook

TANIEJ 7 %

Hugh Lofting  

14.11.2016

14.11.2016

polski

176

Zysk i S-ka

9788365676405

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

  Książki Hugh Loftinga nieodmiennie podbijają serca kolejnych pokoleń czytelników

Doktor Dolittle i jego zwierzęta

Bardzo dawno temu żył doktor, a nazywał się Dolittle, John Dolittle. Doktor bardzo lubił zwierzęta i posiadał ich sporą gromadkę. Poza złotą rybką, mieszkającą w stawie z tyłu ogrodu, trzymał króliki w spiżarni, białe myszki w fortepianie, wiewiórkę w bieliźniarce i jeża w piwnicy. Poza tym posiadał jeszcze: kurczaki, gołębie, dwie owieczki i wiele innych stworzeń. Do jego ulubieńców należeli: kaczka Dab-Dab, pies Jip, świnka Geb-Geb, papuga Polinezja i sowa imieniem Tu-Tu. Doktor był postacią doprawdy niezwykłą - potrafił rozmawiać ze zwierzętami! Pewnego dnia otrzymał wiadomość z Afryki - małpy potrzebują jego pomocy. Natychmiast więc wraz ze swymi zwierzęcymi przyjaciółmi wyruszył w podróż na Czarny Ląd, podczas której przeżyli mnóstwo zdumiewających przygód!

"Dziecko, które nie ma okazji zaznajomić się z przesympatycznym i niezmiennie pogodnym doktorem Dolittle'em oraz jego przyjaciółmi ze świata zwierząt, nieodwracalnie traci w życiu coś ważnego".

Jane Goodall, autorka Przez dziurkę od klucza

Doktor Dolittle i jego zwierzęta [z ilustracjami Zbigniewa Lengrena] - ebook

24,18 zł 26,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Jędrek/2020-08-29

    Książeczka o przygodach dobrego doktora i jego zwierzęcych towarzyszy wciąż bawi i wzrusza. Uczy też szacunku do zwierząt i gani zadawanie im cierpienia, w tym sensie wyprzedziła swoją epokę. Bardzo mi się spodobał stosunek doktora do pieniędzy: uważa, że to prawdziwe utrapienie, niepotrzebne do szczęśliwego życia. Urocza lektura.

1 - 1 z 1 opinii