Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dolina Popradu. Miniprzewodnik – ebook

CENA NEXTO

Praca zbiorowa  

30.07.2012

19.06.2012

polski

102

Helion

9788378532309

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Miniprzewodnik Wydawnictwa Bezdroża opisujący najważniejsze atrakcje turystyczne miasta bądź regionu. Poznasz historię miejsca, przeczytasz opisy atrakcji turystycznych i (najważniejsze dla turysty) informacje praktyczne: co warto zobaczyć, gdzie szukać noclegu i jak dojechać w miejsce, którego nie można pominąć zwiedzając okolicę. Zapraszamy na wycieczkę!

Dolina Popradu

Poprad, który ma swoje źródła po południowej stronie Tatr, wpływa na ziemie polskie w okolicach Leluchowa. Następnie w wąskiej, przełomowej dolinie jego kręty bieg wyznacza granicę polsko-słowacką. Od Piwnicznej rzeka kieruje się na północ i wpada do Dunajca pod Starym Sączem.

W dolinie Popradu i jego dopływów jest wiele źródeł mineralnych, a górski klimat sprzyja leczeniu klimatycznemu, więc powstało tu kilka słynnych uzdrowisk na czele z Krynicą-Zdrojem.

Dolina Popradu. Miniprzewodnik - ebook

3,71 zł 3,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:2
    Katarzyna Wypich/2013-08-20

    Jest to raczej przewodnik po miastach Beskidu Sądeckiego. Nie znajdziemy tu ani szlaków pieszych czy rowerowych. O Popradzie też raczej nie przeczytamy. Bardziej o noclegach, restauracjach i zabytkach Krynicy Zdrój, Kudowy, Muszyny itp.

1 - 1 z 1 opinii