Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dom blisko rzeki. Saga rodu Casadio – ebook

CENA NEXTO

Daniela Raimondi  

Tomasz Kwiecień  

09.02.2022

09.02.2022

polski

Sonia Draga

978-83-8230-309-4

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Wielu z nich ma czarne oczy i to samo niespokojne spojrzenie; inni mają oczy jasne i patrzą łatwym do rozpoznania wzrokiem marzycieli. W każdym z nich widzę tę samą historię: historię ziemi”.

Opowieść o tej niezwykłej rodzinie rozpoczyna się w chwili, gdy na początku XIX wieku Giacomo Casadio zakochuje się w Viollce Tosce, dziewczynie z romskiego taboru, i bierze ją za żonę. Od tej pory w rodzie mieszkającym w Stellacie przychodzą na świat to jasnoocy blond marzyciele, to ciemnowłosi czarnoocy umiejący czytać przyszłość. Casadiowie żyją w rozdarciu między niepohamowaną wolą przeciwstawienia się losowi a niebezpiecznym pragnieniem podążania za marzeniami. I każdy ze swych wyborów doprowadzają do samego końca niezależnie od tego, co nimi kieruje. Na przekór straszliwemu proroctwu, które pewnej burzowej nocy Viollca wyczytała w kartach tarota…

Rozciągająca się na dwa wieki saga rodzinna splatająca się z wydarzeniami odmieniającymi losy Italii. Epicka i niezwykle intymna opowieść, która przywraca magię marzeń i przekonanie o tym, co sprawia, że żyjemy naprawdę.

Dom blisko rzeki. Saga rodu Casadio - ebook

38,60 zł 41,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Wiesława Kamińska/2022-11-04

    Niezwykle barwna, epicka saga włoskiej rodziny Casadio obejmująca okres przeszło 200 lat. Przemiany społeczne i polityczne, wątki religijne, niezwykle barwne i ciekawe losy poszczególnych członków rodziny, wielkie namiętności i plastyczny obraz Włoch począwszy od roku 1800.

1 - 1 z 1 opinii