Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dracul – ebook

TANIEJ 7 %

J.D. Barker   Dacre Stoker  

02.09.2020

02.09.2020

polski

544

Czarna Owca

9788381432016

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Dla tych, którzy wiedzą, że potwory istnieją naprawdę

Rok 1868. Bram Stoker przygotowuje się do starcia z nieludzką bestią. Uzbrojony w lustra, krzyże, wodę święconą i broń, czeka na atak. To będzie najdłuższa noc w jego życiu.

Zdeterminowany, by opowiedzieć światu o swoich przeżyciach, młody Bram spisuje wydarzenia, które doprowadziły go do tego miejsca. Osamotniony snuje niesamowitą narrację sięgającą jego dziecięcej choroby, tajemniczej cioci Ellen i rzeczy, których przez lata nie potrafił wyjaśnić. Niewiarygodne historie, które kiedyś włożyłby między bajki, okazały się prawdą.

Dracul to porywający od pierwszych stron powrót do korzeni gotyckiego horroru. Dacre Stoker, potomek twórcy Draculi, oraz J.D. Barker, autor bestsellerowej Czwartej małpy, ożywiają jeden z popkulturowych fenomenów, tworząc nową, przejmującą opowieść.

Dracul - ebook

32,54 zł 34,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Renata Jezior/2020-10-16

    "Dracul" to stary dobry horror o wampirach. Niby taki sam jak wszystkie inne, a jednak trochę inny. Czyta się go przyjemnie i szybko, a czytając człowiek czuje się jak za starych dobrych czasów - z owiniętą kocem szyją, co by nas żaden wampir nie dopadł. Przyjemnie jest wrócić do tamtych odczuć, gdy człowiek był młody. Książka na prawdę godna polecenia! Dobrze napisana!! Polecam.

1 - 1 z 1 opinii