Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Drużyna 6. Nieznany ląd – ebook

TANIEJ 5 %

John Flanagan  

03.10.2016

polski

391

Jaguar

978-83-7686-475-4

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Gdy Czaple zostają złapane przez wielki sztorm, znosi je z kursu – tak daleko, że kiedy dopływają na ląd gdzieś na zachodzie, nawet Hal nie może znaleźć go na swoich mapach. Czują że są obserwowani, ale nie mają kontaktu z tubylcami. Przynajmniej dopóki przypadkiem nie przeszkodzą niedźwiedziowi w pożarciu dwójki miejscowych dzieci. Dzięki temu zdobywają wdzięczność plemienia Mawagansett. Jednak spokój nie trwa długo. Bezlitośni Ghostfaces zmierzają w ich kierunku i Czaple będą musiały pomóc nowym przyjaciołom odeprzeć napaść. Pośród zapierającej dech w piersiach akcji i przyprawiających o zawał bitew, jedna z Czapli znajdzie miłość, bliźniacy w końcu doigrają się z ich zamianą tożsamości, a tęskniący za domem Skandianin dowie się, że tam dom gdzie jego serce.

Drużyna 6. Nieznany ląd - ebook

31,35 zł 33,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Efemeryda/2018-10-06

    Klasyczne fantasy dla młodzieży z barwną akcją i pogonią za przygodą najlepiej niebezpieczną, bo tylko taka może wykreować prawdziwego bohatera. Któż z nas nie marzył by zostać odkrywcą Nieznanych Krain, najlepiej stojących w obliczu zagłady? Flanagan idzie krok dalej. Owszem kreuje bohaterów zgodnie z podanym wyżej schematem jednocześnie stawiając pytanie o wpływ cywilizacji na życie Dzikich Krain. Myślimy, że bohaterem można być tylko, gdy także dalsi znajomi o tym wiedzą, ale o interakcjach już nie myślimy.
    Książka jak zwykle napisana barwnie z wartko toczącą się akcją, przetkana delikatnie podanymi wynalazkami i uczuciami. Jednak sposób rozwiązania nawiązania pierwszego zrozumiałego kontaktu oraz dylematu żona czy drużyna schematyczna i troszkę naciągana.

1 - 1 z 1 opinii