Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dziecko znikąd – ebook

TANIEJ 7 %

Christian White  

18.09.2019

18.09.2019

polski

376

Czarna Owca

9788380159297

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

„Dynamiczny, metafizyczny i szokujący!”

A.J. Finn – autor Kobiety w oknie

Każda rodzina ma swoje sekrety… Czy dotykają one również Ciebie?

Kimberly Leamy, trzydziestoletnia Australijka, dowiaduje się nagle, że nie jest kimś, za kogo dotychczas się uważała. Po długich poszukiwaniach odnajduje ją starszy brat Stuart Went. Okazuje się, że Kim nazywa się naprawdę Sammy Went i jako dwuletnia dziewczynka zaginęła bez śladu w prowincjonalnym mieście Manson w Kentucky w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna następnie trafiła do Australii, gdzie wychowała się w nowej rodzinie. Kimberley – albo Sammy – nic z tego nie pamięta. Kim i Stuart lecą do Ameryki i rozpoczynają prywatne śledztwo w tej sprawie. Prowadzi ono do mrocznego świata sekty religijnej i dawnych sekretów rodzinnych.

Christian White – australijski pisarz i uhonorowany nagrodami scenarzysta filmowy. Jego debiut powieściowy Dziecko znikąd zdobył w 2017 roku nagrodę literacką Victorian Premier’s Literary Award, a prawa do jej tłumaczenia sprzedano do siedemnastu krajów. Mieszka w Melbourne wraz z żoną, reżyserką filmową Summer DeRoche.

Dziecko znikąd - ebook

29,75 zł 31,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Renata Jezior/2020-08-26

  Książka wykorzystuje temat stary jak świat - porwanie dziecka. Mimo wszystko jest to trochę inne spojrzenie na ten temat, bo jest to spojrzenie od strony porwanego dziecka.
  Przyznam się, że nie wyobrażam sobie jak się może czuć człowiek, który nagle dowiaduje si, że rodzina którą uważał tyle lat za swoją rodzinę, tak na prawdę nią nie jest. I jak nagle przyzwyczaić się do myśli, ze ma się inną matkę, ojca i dwójkę rodzeństwa?
  Książka napisana jest dobrze. Czyta się ją bardzo szybko i dość przyjemnie, dlatego warta jest polecenia na zimowe wieczory. Kiedy siądziemy sobie wieczorkiem, z herbatką, ciesząc się że my mamy swoją rodzinę. Ale czy na pewno....

1 - 1 z 1 opinii