Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dzień rozrachunku – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

John Grisham  

20.05.2020

polski

512

Wydawnictwo Albatros

978-83-8215-073-5

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

John Grisham, jakiego dotąd nie znaliście!

Pete Banning był wzorowym obywatelem Clanton – odznaczonym bohaterem II wojny światowej, głową prominentnego rodu, dobrym chrześcijaninem gorliwie uczęszczającym do miejscowej świątyni metodystów.

Pewnego październikowego poranka obudził się wcześnie, pojechał do miasta i, zupełnie spokojny, zastrzelił swojego przyjaciela, wielebnego Dextera Bella.

Jakby morderstwo samo w sobie nie było dość szokujące, to jedynym, co Pete powiedział potem szeryfowi, prawnikom, sędziemu i ławie przysięgłych, było: „Nie mam nic do powiedzenia”. Najwyraźniej nie obawiał się śmierci i był gotowy zabrać swój prawdziwy motyw do grobu.

Niezwykła podróż na amerykańskie południe Jima Crowa i do filipińskiej dżungli w czasach II wojny światowej.

Do pełnego przerażających tajemnic szpitala psychiatrycznego i na salę sądową w Clanton, gdzie adwokat Pete’a Banninga desperacko próbuje ocalić jego życie.

Dzień rozrachunku - ebook

36,10 zł 38,00 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Sylwanka/2020-07-12

    Nowa powieść Johna Grishama odbiega od dotychczasowej twórczości tego autora. Zamiast poruszającej batalii sądowej mamy historię oskarżonego, który rezygnuje z prawa do obrony i godzi się na nieuniknioną karę. Następnie w drodze retrospekcji czytelnik poznaje powody, które popchnęły uczciwego obywatela do zbrodni. Książka nietypowa, która nie każdemu może przypaść do gustu.

1 - 1 z 1 opinii