Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dziewczyna z fotografii – ebook

CENA NEXTO

Anna Olszewska  

15.04.2021

15.04.2021

polski

376

Zysk i S-ka

9788382022728

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Czy jedno zdjęcie może zmienić wszystko?

Natasza była świetnie zapowiadającą się baletnicą, kiedy zdarzył się wypadek. Okaleczona fizycznie i psychicznie musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Luka jeszcze rok wcześniej miał wszystko – asystował w pracowni cenionego paryskiego fotografa i był zakochany w dziewczynie, która nie widziała poza nim świata. Jeden wieczór sprawił, że stracił i pracę, i miłość.

Kiedy Natasza wsiada do samolotu lecącego do Paryża, ścieżki tych dwojga przecinają się po raz pierwszy. Wszystko wskazuje na to, że to jedynie przelotna znajomość, ale los chce inaczej. W paryskim mieszkaniu Natasza znajduje list stanowiący zaproszenie do gry, w którą grała z rodzicami w każde urodziny. Natasza podejmuje wyzwanie i przemierza miasto w poszukiwaniu kolejnych wskazówek. W jednym z miejsc, w którym rodzice pozostawili kolejną kopertę, Natasza ponownie spotyka Lukę. Czy poszukujący idealnej modelki Luka będzie potrafił dostrzec w niej to, co kryje się pod bliznami? Czy Natasza będzie potrafiła się otworzyć?

Dziewczyna z fotografii - ebook

28,80 zł 32,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 32,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

19,20 zł 32,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 32,00 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2022-01-10

  "Dziewczyna z fotografii" to piękna, subtelna opowieść o rodzącym się uczuciu. Ta książka bardzo mnie zaskoczyła. Myślałam, że to kolejna pozycja, w której znajdę utarte schematy. Nic bardziej mylnego...
  To świetnie opisana historia utalentowanej baletnicy Nataszy, która po wypadku stara się odzyskać równowagę życiową.
  Powieść jest napisana niezwykle ekspresyjnie i plastycznie; nie ma tu zbędnych słów czy opisów. Każde zdanie, dialog to ładunek emocji.
  Piękna lektura.

1 - 1 z 1 opinii