Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ekonomia moja prywatna – ebook

CENA NEXTO

Janusz Pawłowski  

20.11.2019

20.11.2019

polski

Witanet

9788366149298

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Wiele poglądów, czy wskazań ekonomii ulegało i ulega w trakcie jej rozwoju modyfikacji, czy powolnemu uściślaniu. Przeglądając publikacje i podręczniki ekonomiczne można doznać zawodu, bo ta nauka jest jeszcze niepełna.

Takie wrażenie odnosił autor. Szczególne wątpliwości budziło tłumaczenie pojęcia „wartości”, pojęcie w pewnym sensie kluczowe. Wartości dobra, czy produktu nie tworzy praca. Budziło to wątpliwości już u fizjokratów francuskich XVIII w. Budziło i u autora. Pojęcie „wartości”, jako pochodna pracy ludzkiej, spowodowało wiele nieszczęść. Toczyła się wielowiekowa walka o równy podział wartości. W istocie o równy podział dóbr przyrody.
Ekonomia moja prywatna jest próbą określenia i uporządkowania dla sobie samego zjawisk związanych z „wartością”. W trakcie „rozmyślań” pojawiały się kolejne wątki, których autor nie znalazł w dostępnej literaturze ekonomicznej. W ten sposób powstała amatorska wypowiedź „profana” ekonomii, z którą autor pragnie zapoznać czytelnika. Być może opisanie ich znajdzie uznanie u interesujących się ekonomią

Ekonomia moja prywatna - ebook

13,28 zł 14,76 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 13,28 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

8,86 zł 14,76 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 13,28 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!