Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu. Wydanie II – ebook

CENA NEXTO

Jocko Willink   Leif Babin  

09.06.2020

09.06.2020

polski

304

Sine Qua Non

978-8-3812-9074-6

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Dlaczego warto przeczytać książkę "Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu. Wydanie II":

- Kultowa książka dla tych, którzy chcieliby nauczyć się skutecznego przywództwa;
- Nowe wydanie zaktualizowane o odpowiedzi na pytania czytelników;
- Praktycznie przykłady do wykorzystania w świecie biznesu oparte o historie prostu z pola walki.

 

Zarządzanie grupą komandosów SEALs nie jest łatwe. Szczególnie, jeśli ma się do wykonania najniebezpieczniejsze misje podczas wojny w Iraku. Potrzebne jest skuteczne przywództwo, niezłomność, charakter i pewność siebie.

Jocko Willink i Leif Babin dowodzili jednostką, której powierzane były najtrudniejsze zadania. Poradzili sobie doskonale z tym zadaniem. Teraz naukę, którą otrzymali, przekazują w książce, przekuwając swoje doświadczenie na grunt biznesowy.

Jak być dobrym szefem? Jak radzić sobie z najtrudniejszymi charakterami? Jak osiągać cele firmy? Na te wszystkie pytania byli komandosi odpowiadają w tej książce, udowadniając, że zasady obowiązujące na polu walki, wcale nie różnią się tak bardzo od reguł rządzących światem biznesu.

Przeczytaj nowe wydanie „Ekstremalnego przywództwa” i dowiedz się, jak stać się dobrym liderem w firmie, w której pracujesz!

 

Książka, na którą wszyscy czekaliśmy. Przejmująca, potężna, praktyczna. Każdy lider musi ją przeczytać.
Fox Business Network

Jeden cel, odpowiedzialność, duże zaufanie podwładnych, niski poziom lęku, dzielenie się wizją, jasna strategia to cechy idealnego przywódcy na polu bitwy. Prowadzenie biznesu to również swego rodzaju walka – z konkurencją, zmianami, kryzysami. Prawdziwi liderzy wiele mogą nauczyć się od strategów wojskowych. Dzięki tej książce dowiedzą się, jak w sytuacji nieprzewidywalnych zmian można osiągnąć sukces. Polecam.
Ewa Walenda, redaktor naczelna „Personelu i Zarządzania”

Ta książka to doskonała lektura dla każdego menedżera i lidera. Bez względu na wiek i doświadczenie zawodowe czytelnika będzie to dla niego fascynująca podróż do świata ekstremalnych doświadczeń, którymi dzielą się dwaj charyzmatyczni dowódcy SEAL. To zadziwiające, jak przenoszą oni praktyki, kulturę i zasady jednej z najlepszych jednostek specjalnych na świat biznesu, odwołując się do konkretnych przypadków menedżerskich. W dzisiejszym świecie biznesu nasyconym kultem jednostki ta książka to doskonała wskazówka dla menedżerów i liderów, jak stworzyć nieprzeciętny zespół, wykorzystując potencjał wszystkich, którzy go tworzą.
Józef Kącki, Leaders Island

Autorzy doskonale przełożyli trudne realia wojenne na zasady, postawy i mechanizmy, które mają swoje zastosowanie w zarządzaniu. To lider jest odpowiedzialny za zespół niezależnie od okoliczności, w których się znajdują. Polecam tę książkę wszystkim, którzy chcą skutecznie dowodzić zespołami.
Piotr Śliwiński, coach, autor bloga „Manager z Głową”

Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu. Wydanie II - ebook

32,46 zł 34,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!