Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

English for Business and Politics – ebook

CENA NEXTO

Dagmara Świda  

06.10.2017

06.10.2017

polski

320

Poltext

978-83-7561-791-7

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

"Kultowy podręcznik Dagmary Świdy teraz dostępny z nagraniem dźwiękowym w formie pliku mp3! Dzięki tej książce z łatwością przyswoisz słownictwo z zakresu gospodarki i polityki a czytanie oryginalnych tekstów czy śledzenie wypowiedzi po angielsku np. na konferencjach, w radiu i telewizji  nie będzie już problemem.

Książka jest przeznaczona dla studentów szkół wyższych i pomaturalnych kształcących przyszłych ekonomistów, finansistów, biznesmenów, dyplomatów, dziennikarzy, specjalistów z zakresu zarządzania i innych pokrewnych dziedzin. Może być stosowana już na średnim poziomie nauczania „języka ogólnego”, a także może służyć do samodzielnej nauki tym wszystkim, którzy interesują się tą tematyką.

Teksty oparto na materiałach dobranych z prasy codziennej i specjalistycznej. Są one odpowiednio adaptowane do potrzeb dydaktycznych i zawierają kluczową dla wybranej tematyki leksykę, połączenia wyrazowe i konstrukcje syntaktyczne. Każdy tekst jest zaopatrzony w słowniczek.

Graficzna organizacja słownictwa specjalistycznego jest nowością w podręcznikach przeznaczonych do nauczania języka fachowego. Mapy i diagramy ilustrują w sposób syntetyczny użycie kluczowych słów we właściwych połączeniach wyrazowych. Umożliwia to ich szybkie zapamiętywanie i prawidłowe stosowanie.

Ćwiczenia utrwalają terminologię i połączenia wyrazowe, pomagając przezwyciężyć interferencję języka ojczystego oraz pozwalają na opanowanie standardów obowiązujących w języku angielskim.

W książce podany jest kod umożliwiający bezpłatne pobranie ze strony wydawnictwa pliku dźwiękowego mp3 z nagraniami wybranych tekstów z książki."

English for Business and Politics - ebook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Paweł Owczarek/2022-12-16

    Słownictwo związane z polityką i biznesem jest potrzebne nie tylko do codziennej pracy, ale wielu osobom przyda się ono po prostu do konsumowania treści anglojęzycznych, w tym newsów publikowanych przez wiodące agencje. Książka ta jest bardzo obszerna, nowoczesna i jednocześnie ciekawa. Słownictwo zaprezentowano w sposób taki, że ciężko tu mówić o trudnościach w jego przyswajaniu. Chociaż słówka i zwroty bywają trudne, to książka używa nowoczesnego podejścia do nauczania. Znajduje się w niej też wiele słów i zwrotów nieobecnych w innych podręcznikach, a bez których znajomości nie można mówić o biegłości w języku angielskim, zwłaszcza że o biznesie i polityce mówi teraz każdy.

1 - 1 z 1 opinii