Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ewangelia według Heroda – ebook

CENA NEXTO

Marcin Wolski  

13.07.2012

12.07.2012

polski

240

Wydawnictwo M

978-83-7595-567-5

Ocena: 4.5 (6 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Ewangelia według Heroda to kolejna znakomita powieść Marcina Wolskiego. W roli głównej Joe Carpenter amerykański agent służb specjalnych – pasjonat i hobbista poszukujący starożytnych tekstów. W niezwykłych okolicznościach w jego ręce trafia zaszyfrowany tekst, spisany przez tajemniczego etiopskiego mnicha, strażnika Arki Przymierza. Proroctwo napisane 30 lat wcześniej w precyzyjny sposób przepowiada m.in. wybór na prezydenta Baraka Obamy, katastrofę smoleńską. Zapowiada dalsze losy świata wraz z paruzją – powtórnym przyjściem Chrystusa. Światowe mocarstwa – USA, Rosja, Unia Europejska – bardzo poważnie traktują spełniające się proroctwo. Wspólnymi siłami organizują wielką akcję aborcyjną, która ich zdaniem ma doprowadzić do przeciwstawienia się słowom proroctwa. W tle widzimy potężny terrorystyczny zamach na Watykan niszczący prawie połowę Rzymu, światowy spisek satanistyczny, technologie in vitro. Żywa narracja, akcja trzymająca w napięciu, zaskakujące rozwiązania, w mistrzowski sposób naszkicowana wewnętrzna przemiana głównego bohatera to tylko niektóre zalety tej niezwykłej książki.

Dzień Przyjścia nadchodzi.

A poprzedzać go będzie siedem znaków…

Pierwszy już się wydarzył.

 • Oto padnie samo z własnego rozkładu sprośne królestwo Szatana Północy (rozkład Związku Sowieckiego)
 • I będzie znak drugi – mówił Posłaniec. – Cztery Rumaki Apokalipsy przybędą niebem i spadną na miasta Babilonu. I runą dwie wielkie wieże ku niebu wzniesione, a wyzwolona nienawiść rzuci żagiew wojny w góry i piaski. (Atak na Stany Zjednoczone, 11 września 2001 roku).
 • Znak trzeci nadejdzie w dzień po święcie Narodzenia Pańskiego. Oto morze wystąpi z brzegów, zatapiając lądy i miasta. I potoną setki tysięcy ludzi różnej wiary, majątku i pochodzenia. (Tsunami w Azji Południowo-Wschodniej, 26 grudnia 2004 roku).
 • Znak czwarty. Odejdzie mąż Boży przez Trójcę Świętą dany, iżby odnowił oblicze ziemi. A przed swem odejściem mowę utraci i wielki smutek w całem świecie uczyni. (śmierć Jana Pawła II 2 kwietnia 2005 roku)
 • Znak piąty. Biali okrzykną królem królów czarnego, biorąc go kim innym, niż jest w istocie. I będzie to początek upadku królestwa. (Wybory w Stanach Zjednoczonych, 4 listopada 2008 roku).
 • Znak szósty. I zdarzy się, iż mały kraj doświadczy wielkiej straty i wielkiej zbrodni. Spadną z nieba ludzie wielcy, dobrzy i szlachetni, a śmierć ich nie przyniesie opamiętaniani własnego kraju, ni świata, ni sprawców. (Katastrofa smoleńska, 10 kwietnia 2010 roku!!!).
 • Znak siódmy…

Ewangelia według Heroda - ebook

13,41 zł 14,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 14,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

8,94 zł 14,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 14,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (6 oceniających)

1 - 5 z 6 opinii

 • Ocena:5
  Jarosław/2014-09-19

  Przednia rozrywka. Wciągająca wartka akcja, przewrotne zakończenie - książka warta przeczytania i wydanych na nią złotówek.

 • Ocena:4
  Ryszard Korbutowicz/2013-12-05

  Książka dobrze się czyta, akcja jest dosyć wartka. Zakończenia (ogólnym zarysie) można się domyśleć, ale tego szczegółowego, to się nie domyślałem.
  Ktoś z wcześniej oceniających pisał o "teorii spiskowej" - otóż nie ma teorii spiskowej - to jest rzeczywistość czyli praktyka. Polityka jest spiskiem i cała historia ludzkości, to jest historia spisków, które się powiodły lub nie.

 • Ocena:4
  E Dlbkg/2012-11-26

  Książka godna polecenia. Szybka akcja. Dobra narracja. Ciekawa przemiana człowieka.

 • Ocena:5
  Piotr Błoński/2012-09-17

  Dobrze się czyta tą sprawnie napisaną, wciągającą historię z przewrotnym zakończeniem.

 • Ocena:4
  Tomasz/2012-09-09

  Nabyłem zachęcony promocyjną ceną oraz komentarzami czytelników. Mam nadzieję iż nie zawiedzie.

1 - 5 z 6 opinii