Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Fala upału – ebook

TANIEJ 5 %

Richard Castle  

07.11.2012

polski

328

12 Posterunek

978-83-63737-01-6

Ocena: 4.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Nowojorski potentat nieruchomości zostaje znaleziony martwy na chodniku na Manhattanie. Z napaści cudem uchodzi z życiem jego młoda żona z przeszłością. Gangsterzy i magnaci, z których każdy miał motyw do popełnienia zbrodni, podają fałszywe alibi. I wtedy, w duszącym uścisku rekordowej fali upałów, dochodzi do jeszcze jednego szokującego morderstwa, powodującego nagły zwrot w pełnej napięcia podróży do mrocznych sekretów świata możnych. Sekretów, które okażą się śmiertelne. Sekretów, które leżą ukryte w ciemnościach, dopóki pewna nowojorska policjantka nie wydobędzie ich na światło dzienne.

Richard Castle, rewelacja literatury kryminalnej, przebojowy autor znakomicie się sprzedającej serii książek o Derricku Stormie, przedstawia swoją najnowszą bohaterkę – detektyw nowojorskiego Wydziału Zabójstw Nikki Heat. Twarda, seksowna i profesjonalna policjantka z pasją dochodzi sprawiedliwości, dowodząc jedną z najlepszych ekip rozwiązujących sprawy zabójstw. Nikki staje przed nieoczekiwanym wyzwaniem, kiedy komisarz przydziela jej do współpracy Jamesona Rooka – dziennikarza supergwiazdę, który ma prowadzić obserwacje na potrzeby swojego artykułu o nowojorskiej policji. Laureat Nagrody Pulitzera Rook jest równie nieznośny, co przystojny. Jego wymądrzanie się i wtrącanie się do wszystkiego nie są jednak największym problemem pani detektyw. Podczas pracy nad odsłonięciem sekretów zamordowanego potentata rynku nieruchomości Nikki musi też stawić czoła iskrze pomiędzy nimi. Tej, która nazywa się żarem.

Fala upału - ebook

17,01 zł 17,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:4
  Katarzyna Ambroziak/2014-03-02

  O czym jest książka? W wielkim skrócie - zostaje popełnione morderstwo i śledztwo prowadzi pani detektyw Nikki Heat. Współpracuje z nią natrętny dziennikarz, który ma prowadzić obserwacje na potrzeby swojego artykułu o nowojorskiej policji. Jameson Rook laureat nagrody Pulitzera stara się pomagać detektyw Heat w śledztwie jak również uwielbia z nią flirtować. Między bohaterami zaiskrzyło. Tak więc mamy świetny kryminał i romans w tle. Przez długi czas zastanawiałam się kto jest mordercą:)
  Jeszcze nie oglądałam serialu Castle, ale po przeczytaniu książki myślę, że warto. Nie żałuję, że poświęciłam czas na przeczytanie książki. Szczerze polecam.

 • Ocena:5
  Anik/2014-01-12

  trudno oderwać się od czytania. polecam.

1 - 2 z 2 opinii