Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Fitness dla mężczyzn – ebook

TANIEJ 5 %

Tomasz Brzózka  

07.02.2012

polski

208

PWH Siedmioróg

978-83-7568-634-0

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • PDF

Opis

Fitness - pojęcie, które szturmem wdarło się do siłowni na całym świecie i zrewolucjonizowało podejście do aktywności fizycznej. Jak się ma ten cały fitness do starej, sprawdzonej kulturystyki? Otóż fitness wnosi coś więcej, niż rozbudowa masy mięśniowej i rzeźbienie sylwetki. Oczywiście znajdziecie w tej książce propozycje ćwiczeń, treningów i cyklów treningowych. Ale to nie wystarczy. Trzeba pomyśleć o odpowiednim żywieniu, o relaksie i regeneracji. O sensie pracy w siłowni i nowym spojrzeniu na swój organizm, jako całość. Rzeźba to jedno. W fitnessie dochodzi praca nad balansem i koordynacją. Nad ogólną sprawnością fizyczną. Nad rozwijaniem wszelkich pasji sportowych poprzez siłownię. Wreszcie nad pewną filozofią życia, wykorzystaniem ćwiczeń do zdobycia pozytywnej energii, pracy nad swoim wizerunkiem, uzyskaniem tak potrzebnej w dzisiejszym świecie pewności siebie.

 • Pierwsze w Polsce całościowe opracowanie amerykańskiego pojmowania fitnessu.
 • 78 zilustrowanych ćwiczeń i programy treningowe dla sportowców i amatorów fitnessu.
 • Książka praktyczna w użyciu, doskonały przewodnik do ćwiczeń, zdrowego żywienia, relaksacji, rozwijania pasji sportowych poprzez siłownię i wdrożenie w życie filozofii fitnessu.
 • Teksty ekspertów - lekarzy i naukowców
 • Gotowe przepisy na zdrowe i smaczne potrawy
 • Polski autor.


 
Na podstawie zdobytego doświadczenia i wiedzy podjąłem się próby stworzenia podręcznika, który rozwieje wszelkie wątpliwości: jak ćwiczyć, jaki wpływ na zdrowie ma trening siłowy, a także co jeść, by nie przytyć. Zaprezentowane ćwiczenia z pewnością pomogą Ci utrzymać kondycję przez cały rok. Dzięki nim nie będziesz się borykać z takimi problemami, jak opona na brzuchu czy bóle stawów.
Tomasz Brzózka

Fitness dla mężczyzn - ebook

23,74 zł 24,99 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  andrzej barszcz/2013-12-23

  Bardzo ciekawa i pomocna książka. Polecam szczególnie początkującym, jak również osobom interesującym się tematem. A przede wszystkim za przyzwoite pieniądze.

1 - 1 z 1 opinii