Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Góra Bogów Śmierci – ebook

TANIEJ 7 %

Aleksander Sowa  

23.03.2015

01.03.2015

polski

260

Aleksander Sowa

978-83-272-4490-1

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • PDF
  • EPUB
  • MOBI

Opis

 

"„Góra Bogów Śmierci” to oparta na historycznych wydarzeniach mroczna powieść grozy, nawiązująca do starej legendy. To powieść skrywająca wiele tajemnic, obfitująca w zjawiska paranormalne, a jej lektura sprawi, że czując dreszcze na plecach wreszcie uwierzysz. Bo, skoro istnieje dobro, gdzieś przecież być musi się także czaić zło.

 

Do prowincjonalnego miasteczka przyjeżdża człowiek piszący pracę o sudeckich legendach. Zaprzyjaźnia się z córką właścicieli hotelu, w którym nocuje. Dziewczyna opowiada historię o chłopcach wywołujących duchy w górach, którzy zginęli w tajemniczych okolicznościach. Sceptyczny bohater zagłębia się w stare górskie historie, mało dostępne miejsca owiane legendami i sekrety lokalnej społeczności. Odkrywa, że na tajemniczej górze śmierć spotkała także innych. Tymczasem w pobliskiej wsi kamienny krzyż zaczyna płakać krwawymi łzami…"

 

Góra Bogów Śmierci - ebook

9,21 zł 9,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Grażyna Rakowska/2016-04-18

    Po „Górę Bogów Śmierci” sięgnęłam zachęcona pierwszym spotkaniem (KOMA) autorem. Nie rozczarowałam się :-) Czyta się tak samo szybko, choć tutaj mamy inny gatunek,. Książka napisania jest po mistrzowsku. Tajemnice, niewyjaśnione zagadki, trupy, faszyści, zaginięcia bez wieści. Jest zagadka kryminalna. Wszystko pociąga i fascynuje, choć akcja osadzona jest w swojskim klimacie polskiej prowincji. Intryga prowadzona jest przez świat współczesny i w czasach wojny, wszystko w końcu splata się w niesamowity sposób. Czuć ciarki ma plecach. Naprawdę rewelacyjna powieść, szkoda, że taka krótka.

1 - 1 z 1 opinii