Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Guilty pleasures - 10 gorących opowiadań erotycznych – ebook

CENA NEXTO

LUST authors  

15.05.2023

15.05.2023

polski

120

LUST

9788728573594

  • EPUB
  • MOBI

Opis

„Niewiele myśląc, ochlapałam go wodą, aby ostudzić jego emocje.

– Ej, a to za co?

– Za to, że podrywasz kuzynkę – blefowałam. Przecież nie zapytam, kim jest. Niekontrolowanie zaczął się śmiać.

– Nie wiem, ile zdążyłaś wypić, ale bredzisz, mała – rzucił, po czym upił wina i podał mi butelkę. Zrobiłam dokładnie to samo co on, po czym oblizałam wargi, a on poprawił spodnie w kroku, patrząc na mnie drapieżnym wzrokiem. Czyli jednak zagadka została rozwiązana: nie jesteśmy spokrewnieni. Wstał i stanął za mną. Nachylił się, szepcząc mi do ucha: – Masz ochotę się zabawić w innym miejscu?

Odchyliłam głowę, aby na niego spojrzeć.

– Co niby masz na myśli? – dopytywałam. Jego kciuk pogładził moją wargę, a ja lekko przygryzłam jego opuszek. – Zabawę łóżkową?

– Mam klucze do sypialni, gdzie stoi wódka – powiedział, po czym sięgnął do kieszeni i zabrzęczał kluczami niemalże przed nosem. Zaśmiałam się i chwyciłam za butelkę, upijając trochę zawartości. Cierpliwie czekał na moją odpowiedź. Wstałam, chwyciłam za szpilki i ruszyłam boso w stronę budynku.

– Na co czekasz? – rzuciłam przez ramię."

Iza – skuszona lepszą pracą, postanawia powrócić do swojego rodzinnego miasta. Nie spodziewa się, że wesele, na którym musi się pojawić, zmieni jej całe życie. I że nic nie będzie takie, jak zakładała, przyjmując posadę w firmie, w której dominują mężczyźni.

Czy przeciwna związkom i romantycznym gestom kobieta otworzy się na nową, intrygującą relację?

Marek – szybko ulega czarowi nowo poznanej Izy. Wspólna zabawa jednak szybko się kończy, gdy zostaje wystawiony. Czy ich drogi ponownie się skrzyżują, a przystojny świadek zobaczy jeszcze kobietę? I czy tym razem zatrzyma ją na dłużej u swojego boku?

To i 9 innych "guilty pleasures" znajdziesz w tym zmysłowym i przesyconym erotyzmem zbiorze spod pióra autorek i autorów Lust. Zawiera opowiadania oparte na klasycznych motywach (święta, wesele, sesja egzaminacyjna, wakacyjny romans, romans w pracy, seks z nieznajomym), ale ich finał może okazać się niemałym zaskoczeniem dla czytelnika.

Na uwagę zasługuje też nieco mroczniejsze opowiadanie „Leszy, demon lasu, i Córka Lisa" oparte na wątkach słowiańskich. Czy odważysz się wejść do lasu?

Ostatni klient

Leszy, demon lasu, i Córka Lisa

Egzamin poprawkowy

Świąteczna intryga

Intrygujący świadek

Słoneczne języki

Nieznajomy

Viola

MILF

Nadzwyczajny szef

Guilty pleasures - 10 gorących opowiadań erotycznych - ebook

17,99 zł 19,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

11,99 zł 19,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,99 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!