Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Hate/Love - zbiór opowiadań erotycznych o burzliwych relacjach – ebook

CENA NEXTO

Lisa Vild   Andrea Hansen   Annah Viki M.   Ewa Maciejczuk   Catrina Curant   Sonja Belmont   B. A. Feder   Alessandra Red  

10.04.2024

10.04.2024

polski

164

LUST

9788727094526

  • EPUB
  • MOBI

Opis

„Nachylił się i przez sekundę czułam jego oddech na moich wargach. Tak bardzo pragnęłam, by znów mnie pocałował. Zrozumiał. Wtuliłam się w jego dłoń, a on zaraz potem musnął moje usta. Delikatnie polizał językiem, by skosztować. Pozwoliłam mu na ten gest, czekając, co zrobi dalej. Pogłębił pocałunek, wsuwając język w głąb moich ust. Klęczałam przed nim, gdy nasze wargi szaleńczo się smakowały. Jak wygłodniałe i opuszczone. Głęboko penetrował moje podniebienie, co wywołało szaleńczą burzę w moich podbrzuszu. Odpowiadałam równie mocnymi pieszczotami. Chciałam go ponownie dla siebie. Doskonale sobie zdawałam sprawę, że to nasze ostatnie spotkanie. Wiedziałam, że następnego dnia już go nie będzie w moim życiu. Ale tej nocy marzyłam o tym, by go mieć.”

Rok czasu. Dla każdego to zupełnie inny wymiar. Dla jednych może minąć jak z bicza strzelił, a dla innych stanie się niewyobrażalną męczarnią, która będzie kojarzyć się z koszmarem.

Dla bohaterki stanie się czasem oczekiwania, przepełnionym ambiwalentnymi emocjami. Planuje zemstę na mężczyźnie, z którym jest w namiętnej, ale toksycznej relacji. Czy zrealizuje swój plan? A może da się ponieść rosnącym uczuciom, które nie zawsze dobrze prowadzą?

Czasem zdarza się tak, że zaczynamy pragnąć zupełnie nieodpowiedniej osoby. Na przykład kogoś, kogo szczerze nie znosimy, a relacja z nim prowadzi do konfliktów wewnętrznych oraz trudnych emocji i wyborów.

Jak się z takiej sytuacji wyplątać? Czy to w ogóle możliwe?

Bohaterki i bohaterowie zbioru mierzą się z żywiołem namiętności, jakiego dotąd nie znali.

Czy wyjdą z tego starcia cało?

W skład zbioru wchodzą następujące opowiadania z motywem enemies-to-lovers oraz lovers-to-enemies:

Łowy

Niebezpieczne uzależnienie

Niemożliwość pożegnań

Noc, którą zapamiętasz na zawsze

Ranczo

Parkingowy

W imię zasad mafii 1: Aranżowane małżeństwo

Robota do zrobienia

Rozbrojony

Samotnik

Podaruj mi ten jeden wieczór

Opowiadania zostały napisane przez następujące autorki LUST: Alessandra Red, B. A. Feder, SheWolf, Sonja Belmont, Catrina Curant, Andrea Hansen, Ewa Maciejczuk, Annah Viki M., Lisa Vild.

Hate/Love - zbiór opowiadań erotycznych o burzliwych relacjach - ebook

22,49 zł 24,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

14,99 zł 24,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,99 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!