Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Instruktorzy – ebook

TANIEJ 7 %

Tomasz Rogalski  

11.11.2022

10.11.2022

polski

255

BookEdit

978-83-67539-08-1

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Adam Keler jest instruktorem nauki jazdy i na swój pokrętny sposób poukładał sobie życie – sypia z kursantkami, żyje od imprezy do imprezy, bez zbędnych zobowiązań. Pracuje w szkole nauki jazdy o ugruntowanej pozycji na rynku. A to dzięki przekupnym egzaminatorom, którzy pozwalają zdawać adeptom, nawet jeśli ci nie potrafią jeździć.

Pewnego dnia to sielskie życie Adama zakłóca wizyta stołecznego policjanta, który ma wykryć nieprawidłowości w funkcjonowaniu łódzkiego WORD-u. Od tej pory zaczyna się niebezpieczna gra pomiędzy policją, skorumpowanymi urzędnikami, nieuczciwymi egzaminatorami a instruktorami nauki jazdy, której stawką jest wolność, a nawet życie Adama oraz jego kolegów.

Tomasz Rogalski zabiera nas do świata, o jakim nie mieliśmy pojęcia, że istnieje, a istnieje przecież obok nas. Świata upadku moralnego, cynizmu oraz zepsucia, w którym nauka jazdy obejmuje również (a może przede wszystkim), zbliżenia z zamężnymi kursantkami oraz przekupstwo urzędników państwowych.

 

O autorze

Tomasz Rogalski (ur. 30.07.1982)

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, przedsiębiorca, miłośnik książek i pasjonat zabytkowej motoryzacji. Powieść „Instruktorzy” to jego debiut literacki.

Instruktorzy - ebook

32,46 zł 34,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!