Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Inteligencja emocjonalna w działaniu – ebook

TANIEJ 7 %

Justin Bariso  

25.03.2020

25.03.2020

polski

216

Rebis

9788381887267

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Spraw, by emocje działały na twoją korzyść, a nie przeciwko tobie.

W dzisiejszych czasach wysoki iloraz inteligencji emocjonalnej, czyli EQ, jest nam potrzebny jak nigdy wcześniej.

Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z inteligencji emocjonalnej w kontaktach z bliskimi, ze współpracownikami i w innych relacjach. Dowiesz się m.in., jak utarte myśli i nawyki wpływają na emocje, jak inni ludzie mogą wykorzystywać twoje uczucia, by tobą manipulować, i jak się przed tym bronić. Znajdziesz tu także zestaw praktycznych narzędzi i ćwiczeń, które pomogą ci zostawić za sobą dawne urazy i stać się w pełni sobą.

Wciągająca lektura wykorzystująca wiedzę na temat naszych zachowań emocjonalnych i pokazująca, jak zaprząc tę wiedzę do działania. - Dr Hendrie Weisinger, autor Inteligencji emocjonalnej w biznesie.

Inteligencja emocjonalna w działaniu bije na głowę inne poradniki – prowokuje do myślenia oraz pokazuje, jak stać się lepszym przywódcą… i lepszym człowiekiem. - Jeff Haden, autor książki Mit motywacji.

Inteligencja emocjonalna w działaniu - ebook

35,25 zł 37,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Alek/2022-04-11

    Książkę Bariso można traktować jako dopełnienie klasycznej pozycji 'Inteligencja emocjonalna' Golemana', ale można też czytać niezależnie. Autor przedstawia wiele porad i technik, które pozwalają zwiększyć inteligencję emocjonalną. Znajdziemy też w książce sporo ciekawych ćwiczeń i przykładów. Rzecz godna polecenia dla wszystkich interesujących się rozwojem osobistym.

1 - 1 z 1 opinii