Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Intimo, Intenso & Inebriante: Opowiadania erotyczne na różne nastroje – ebook

CENA NEXTO

Camille Bech   Lisa Vild   Andrea Hansen   Elena Lund   Chrystelle Leroy   Annah Viki M.   Victoria Październy   Nadia Drozd   M. J. Passion   Alice Hill   Ewa Maciejczuk   Nina Nirali   Alexi Lexi   Catrina Curant   Erika Svensson   B. A. Feder   Alessandra Red  

19.12.2023

12.12.2023

polski

365

LUST

9788727102153

  • EPUB
  • MOBI

Opis

„Pierwszy raz, odkąd ten szalony pomysł zrodził się w mojej głowie, zaczęłam się denerwować. Gdy jechaliśmy na górę windą, zastanawiałam się, jak to wszystko będzie wyglądać. Czy najpierw napijemy się czegoś dla rozluźnienia atmosfery? Czy jednak od razu przejdziemy do rzeczy?

Szybko uzyskałam odpowiedź, bo gdy tylko zamknęły się za nami drzwi wielkiego apartamentu, mężczyzna chwycił mnie w pasie, unosząc do góry i przyszpilając do ściany. Instynktownie oplotłam go nogami w pasie, unosząc przy tym sukienkę i ukazując brak bielizny. Nieznajomy to zauważył i mrugnął z aprobatą, po czym wpił się w moje usta w namiętnym pocałunku. (...) Między udami poczułam zbierającą się wilgoć. Erik nigdy tak szybko nie doprowadził mnie do podniecenia...”

Po zdradzie narzeczonego Alice decyduje się zerwać zaręczyny. Aby poprawić sobie humor, wychodzi do znanego klubu, gdzie poznaje tajemniczego nieznajomego. Jak skończy się dla obojga ta noc? Czy Alice pozwoli sobie otworzyć się na nową relację? Kim okaże się nowo poznany mężczyzna?

(„Nieznajomy”, opowiadanie erotyczne ze zbioru „Intimo”)

Intimo, Intenso & Inebriante” to nowa seria wydawnictwa Lust, idealna na różne nastroje i okazje.

Jeśli jesteście w dołku i potrzebujecie pocieszenia, sięgnijcie po opowiadania z kolekcji „Intimo”, który otuli Was ciepłem i zmysłowością.

Jeśli brakuje Wam adrenaliny i dreszczyku emocji, wybierzcie tom „Intenso”, który zapewni Wam odpowiednią dawkę napięcia, pikanterii i mocnych wrażeń.

Jeśli zaś poszukujecie szczęścia i erotycznego spełnienia, idealne będą opowiadania z serii „Inebriante”, dzięki którem osiągnięcie najwyższe szczyty przyjemności.

Wyruszcie razem z bohater(k)ami w podróż odsłaniającą różne – mniej lub bardziej mroczne – oblicza erotyzmu, zmysłowości i pożądania. Ten uniwersalny zbiór opowiadań, obejmujący opowiadania ze wszystkich trzech uprzednio wydanych kolekcji, to mocna propozycja na szerokie spektrum emocji!

Antologia zawiera następujące opowiadania:

Zakazane spojrzenia

Wbrew głosowi rozsądku

Bardzo upalne lato

Kochanek na pocieszenie

Słoneczne języki

Wykradziona mafii

Nauczyciel geografii

Nieznajomy

Świąteczne zakochanie

Wampir. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co uratowaliśmy

Dla nieznanej publiczności

Plan Alfa

Egzamin poprawkowy

Greckie wakacje z teściową

Łowy

Robota do zrobienia

Niebezpieczne uzależnienie

Bez słowa

Pociąg

Sylwester: Kraina snów

Viola

Poliamoria w Paryżu

Maliwan

Parkingowy

Witaj w Kitty

Midsommar

Niezwykle ciepła zima w Montrealu

Bardzo upalne lato

Lokatorzy

Ostatni klient

Opowiadania zostały napisane przez następujące autorki LUST: Katja Slonawski, Lisa Vild, Chrystelle LeRoy, Elena Lund, Camille Bech, Andrea Hansen, SheWolf, Victoria Październy, Nadia Drozd, M. J. Passion, Alice Hill, Ewa Maciejczuk, Annah Viki M., Alexi Lexi, Catrina Curant, B. A. Feder, Alessandra Red, Nina Nirali.

Intimo, Intenso & Inebriante: Opowiadania erotyczne na różne nastroje - ebook

35,99 zł 39,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

23,99 zł 39,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,99 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!