Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jak będziemy żyli na Czerwonej Planecie – ebook

Przeczytaj fragmentebooki: Jak będziemy żyli na Czerwonej Planecie – ebook
CENA NEXTO
Jak będziemy żyli na Czerwonej Planecie – ebook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Robert Zubrin  

31.10.2024

31.10.2024

polski

452

Prószyński Media

9788383915616

  • EPUB
  • MOBI
Opis

Zubrin mobilizuje nas do wyjścia myślami poza nasze obecne ograniczenia i wyobrazili sobie przyszłość, w której Czerwona Planeta staje się świadectwem zbiorowej odwagi i hartu. To błyskotliwe dodanie otuchy i wezwanie do działania!

James R. Hansen

autor bestsellerowej biografii Neila Armstronga Pierwszy człowiek

Kolonizacja Marsa przestaje być mrzonką, a staje się wykonalną koncepcją. Najnowsza książka Roberta Zubrina to rozbudzający wyobraźnię przekaz pełen racjonalnego optymizmu, manifest wiary w możliwości cywilizacji technicznej i nadziei na pomyślną przyszłość ludzkości, relacja dotycząca już podejmowanych i planowanych przedsięwzięć, wyważona opowieść o świecie, który z każdym słowem autora staje się coraz bardziej realny, niemal na wyciągnięcie ręki.

Przede wszystkim jednak jest to książka przystępna i każdy z przyjemnością i satysfakcją może zanurzyć się w lekturze kolejnych rozdziałów.

Jak będziemy żyli na Czerwonej Planecie napisał ekspert i marzyciel zarazem, człowiek doskonale orientujący się w poruszanych tematach i skłonny podjąć ryzyko przekonania czytelnika do swoich racji. Książka stanowi podsumowanie jego pracy i rozważań obejmujących całe dziesięciolecia.

Robert Zubrin wszystkich nas zaprasza do udziału w wielkiej przygodzie cywilizacji i do refleksji nad monumentalnym dziełem, jakim będzie stworzenie nowej gałęzi ludzkości na Marsie.

Robert Zubrin jest prezesem Mars Society i inżynierem astronautycznym. W 1996 roku założył Pioneer Astronautics, firmę, która pod jego kierownictwem do 2023 roku działała w przemyśle kosmicznym, z powodzeniem realizując kilkadziesiąt programów dla NASA i sił powietrznych, a wcześniej pracował na stanowisku starszego inżyniera w Martin Marietta i Lockheed Martin. Jest właścicielem dwudziestu patentów i członkiem British Interplanetary Society, był przewodniczącym komitetu wykonawczego National Space Society. Ma na swoim koncie ponad dwieście opublikowanych artykułów specjalistycznych i popularnonaukowych w dziedzinie eksploracji kosmosu i techniki oraz dwanaście książek.

Cena Klubowicza Nexto Premium?

28,80 zł 48,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 33,60 zł
i
Jak będziemy żyli na Czerwonej Planecie - ebook
38,40 zł 48,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 33,60 zł
Ładowanie rekomendacji…
Opinie o produkcie
Ocena:

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!