Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jak rozpoznać i pokonać uzależnienie od smartfona. Praktyczne wskazówki i ćwiczenia – ebook

TANIEJ 7 %

Hilda Burke  

24.03.2021

24.03.2021

polski

176

Zwierciadło

978-83-8132-199-0

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Wstajesz rano i sięgasz po telefon? Nieustannie sprawdzasz media społecznościowe? Natychmiast reagujesz na dźwięk powiadomień? Jedziesz do pracy i grasz na telefonie? Kładziesz się spać, dopiero gdy upewnisz się, że przeczytałeś już wszystkie wiadomości?

Jeśli odpowiedziałeś na te pytania pozytywnie, to być może jesteś uzależniony od telefonu.

Smartfon to potężne urządzenie, które z pewnością na wiele sposobów poprawiło twoje życie, ale  korzystanie z niego może zabierać zbyt wiele czasu.

 

Ta książka jest dla ciebie, jeśli:

  • twój dzień jest wypełniony niekończącym się sprawdzaniem nowych wiadomości,
  • brak powiadomień, czy esemesów wzbudza twój niepokój,
  • nie możesz powstrzymać się od dawania polubień,
  • nie kontrolujesz czasu spędzonego na czatach czy w internecie,
  •  grasz  lub oglądasz seriale i czujesz, że jeśli nie dokończysz, to „świat się zawali”.

 

Uzależnienie od telefonu jest podobne do uzależnienia od hazardu i nadużywania alkoholu.  Może przytrafić się każdemu. Jego konsekwencje obejmują stres, depresję, bezsenność i nie tylko. Niniejszy poradnik pokazuje, jak zrozumieć nałogowe zachowania i jak one kontrolują nasze życie.  Wykorzystując  praktyczne wskazówki i interaktywne ćwiczenia, można  powstrzymać niezdrowe nawyki i odzyskać wewnętrzny spokój.„Każdy musi odłożyć telefon i wziąć tę książkę”.

 

Catherine Gray, autorka bestsellerowej książki The Unexpected Joy of Being Sober„Uznając wiele zalet smartfonów, ta książka ilustruje także, jak bardzo one sprawiły, że jesteśmy niespokojni i poranieni”.Louise Chunn, założyciel welldoing.org i redaktor Planet Mindful„To dobrze opracowana i pouczająca lektura, pełna praktycznych wskazówek, jak poprawić jakość życia poprzez zmniejszenie zależności od urządzeń cyfrowych”.

Dr Áine Kelly, neurobiolog i profesor nadzwyczajny w fizjologii, Trinity College DublinHilda Burke Jest psychoterapeutą, doradcą dla par oraz life coachem. Wykłada gościnnie w London College of Fashion, University of the Arts w Londynie i jest wolontariuszką w więzieniu Wormwood Scrubs. Absolwentka Centre for Counselling and Psychotherapy Education, gdzie ukończyła kurs psychoterapeuty transpersonalnego i studia podyplomowe. Prowadzi prywatną praktykę w Londynie.

Jak rozpoznać i pokonać uzależnienie od smartfona. Praktyczne wskazówki i ćwiczenia - ebook

30,60 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!