Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jak wstawać rano i rozwinąć świadomość? – ebook

CENA NEXTO

Radosław Pietrewicz  

28.01.2023

26.01.2023

polski

60

Ebookowo

9788396720047

  • PDF

Opis

Każdego dnia wstawałem rano i zaczynałem aktywie dzień jak wielcy ludzie sukcesu. Czytając wiele książek tego pokroju, nikt konkretnie nie precyzował tematu poranka. „Wstawaj o 5 rano i spisuj swoje cele!” – pisali. Mi się udało, bo byłem konsekwentny, lecz porażająca część innych ludzi nigdy nie potrafiła wprowadzić tego nawyku w życie na dłużej niż kilka dni.

Poranki kryją w sobie ogromną moc. Obfite pokłady kreatywności, produktywności i niesamowitego samopoczucia. Wszystko to razem pozwala iść przez życie z uśmiechem na ustach i na naturalnym haju dopaminowym. Dzięki temu projektowi możesz poradzić sobie z tym nawykiem.

Wisienką na torcie jest subtelnie przekazany aspekt dotyczący rozwoju osobistego. Poznasz tutaj techniki, wskazówki i porady w jaki sposób wykorzystać swój poranek.

Zapraszam cię do lektury szybkiego, konkretnego, prostego i przejrzystego poradnika o tym jak pokochać swoje poranki. Całość udekorowana jest czytelnymi grafikami, cytatami i ciekawostkami.

Jestem przekonany, że każda nieudana próba to lekcja zaś niepodjęcie działania to porażka.

Piszę i tworzę muzykę z pasji. W życiu kieruje się sercem w połączeniu z podświadomością, co pozwala mi na dopasowanie swojego zachowania oraz uczuć do odpowiedniej sytuacji.

Podczas pisania towarzyszy mi uczucie zgodności z tym co robię. Możliwość pomagania ludziom, stale popycha mnie w kierunku kreacji. Świadomość, że moje słowa mogą komuś pomóc lub zmienić czyjeś życie to najcenniejsza wartość, której poszukuję w byciu człowiekiem.

Nazywam się Radosław Pietrewicz i zapraszam cię do mojego świata.

Jak wstawać rano i rozwinąć świadomość? - ebook

18,00 zł 20,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 20,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

10,00 zł 20,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 20,00 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!