Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jak zostać damą? Niezwykły poradnik dla kobiet – ebook

CENA NEXTO

Agnieszka Prokopowicz   Irena Kamińska-Radomska  

17.10.2016

17.10.2016

polski

149

Dream Music

978-83-64460-45-6

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Kim jest współczesna dama?

Nie każdy wychował się w pałacu, ale od każdego świat wymaga odpowiednich zachowań. Ktoś powie, że w wieku XXI, czasie e-maili i SMS-ów, sztywna etykieta jest już passé. A jednak wciąż zdarzają na sytuacje, nawet w sieci, w których po prostu trzeba się umieć zachować! Odpowiednio przywitać, złożyć życzenia, dobrać pasujący do okoliczności prezent, wiedzieć, co mówić, idąc na rozmowę o pracę. Podobnie jest z modą. Owszem, mini jest piękne, ale nie przystoi każdej kobiecie i nie w każdym miejscu.

Obecnie kobieta powinna wiedzieć, jak poruszać się w meandrach najnowszych technologii, umieć swobodnie porozmawiać zarówno z pracownikiem, jak i szefem, odpowiednio zachować się na randce, przyjęciu weselnym czy w hotelu.

Jak pozostać damą w relacjach z mężczyzną, dziećmi i koleżankami? Jak dbać o siebie i pozwalać sobie na odrobinę przyjemności, nie wychodząc jednocześnie z roli damy? Pamiętaj – damą nikt się nie rodzi, więc damą może zostać każda kobieta.

Oto przystępny i wyczerpujący przewodnik po świecie współczesnej etykiety.

Zasady savoir vivre’u przybliżają: ekspert etykiety, znana z programu TVN Projekt Lady – dr Irena Kamińska-Radomska, i ceniona dziennikarka, Agnieszka Prokopowicz.

Jak zostać damą? Niezwykły poradnik dla kobiet - ebook

19,66 zł 21,84 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,66 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

13,10 zł 21,84 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,66 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!