Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jaskinia żmij – ebook

TANIEJ 7 %

K.A. Knight  

20.11.2022

20.11.2022

polski

431

Saga Egmont

9788728099124

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Ryder, Garrett, Kenzo i Diesel – Żmije.

To oni rządzą tym miastem i wszystkimi mieszkańcami. Zawierane przez nich układy są tak nikczemne, jak cały ich biznes, a ich reputacja wystarczy, by rzucić dorosłego mężczyznę na kolana i zmusić go do błagania o litość. To nie są ludzie, z którymi się zadziera, a jednak mój ojciec to zrobił. Stary narobił u nich długów, a potem sprzedał mnie, żeby pokryć straty.

Tak, sprzedał mnie.

Teraz jestem ich własnością.

Należę do nich w każdym znaczeniu tego słowa, ale nigdy nie byłam potulna i uległa. Ci mężczyźni patrzą na mnie z tęsknotą. Ich pokryte bliznami, zakrwawione ręce trzymają mnie mocno. Chcą wszystkiego, czym jestem, wszystkiego, co mam do zaoferowania, i nie przestaną, dopóki tego nie dostaną. Mogą posiąść moje ciało, ale nigdy nie zdobędą mojego serca.

Żmije? Sprawię, że będą żałować dnia, w którym mnie zabrali.

Uważajcie na tę dziewczynę. Ona też potrafi ugryźć.

*Romans reverse-harem 18+. Uwaga: książka zawiera treści o charakterze seksualnym i sceny molestowania/przemocy, które dla niektórych mogą być poza czytelniczą strefą komfortu. Jest to mroczna lektura*

Jaskinia żmij - ebook

27,89 zł 29,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Agnieszka/2022-12-07

    Bardzo spodobała mi się okładka, która mi wpadła w oko podczas promocji z okazji black week. Nie zauważyłam, że jest to romans reverse-harem 18 . Nie jest to gatunek, po który często sięgam. Trochę ich jest w ofercie wydawniczej. Stwierdzam, że można przeczytać tę książkę. Zwłaszcza upolowaną w tak atrakcyjnej cenie. Czytałam gorsze "haremki".

1 - 1 z 1 opinii