Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Język Angielski Dla Opiekunek oraz Przedszkolanek – ebook

CENA NEXTO

Martyna Somerlik  

04.12.2009

04.12.2009

polski

37

Eprofess

978-83-929643-9-1

  • EPUB
  • PDF

Opis

Chcesz pracować jako opiekunka lub przedszkolanka w krajach anglojęzycznych? Zatem ta książka to Twój niezbędnik. Zawiera ona nie tylko fachowe słownictwo związane z opieką nad dzieckiem, ale także szerokie spektrum formuł konwersacyjnych, które zdecydowanie dodadzą Ci pewności siebie i sprawią, iż rozmowa w języku angielskim nie będzie stanowiła dla Ciebie najmniejszego problemu.

Wiele dziewczyn oraz kobiet pragnących podjąć pracę w charakterze opiekunki do dziecka bądź przedszkolanki jest następującego zdania: ‘Dam radę, na miejscu nauczą mnie wszystkiego, nauczę się języka’. I to jest największy błąd, który może zakończyć się utratą pracy. Obecnie, pracodawcy wymagają czegoś więcej oprócz uśmiechu i chęci do pracy. Znajomość odpowiedniego słownictwa jest wartością priorytetową, bez niego ani rusz. Niniejsza publikacja powstała z myślą o opiekunkach oraz przedszkolankach, które podchodzą do swojego zawodu profesjonalnie oraz chcą osiągnąć sukces, czego też z całego serca życzę.

Opinia na temat ebooka:

"Jeśli ktoś ma mało czasu, a chce wyjechać zagranicę to polecam tego ebooka. Konkretnie i na szybko przypomina to co najważniejsze i najprzydatniejsze w opiece nad dzieckiem."

Ewa, 25 lat, opiekunka

Język Angielski Dla Opiekunek oraz Przedszkolanek - ebook

11,70 zł 13,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 11,70 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

6,50 zł 13,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 11,70 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!