Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kaktus – ebook

CENA NEXTO

Sarah Haywood  

11.08.2021

11.08.2021

polski

416

Wydawnictwo Albatros

978-83-8215-692-8

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Poznajcie Susan, najbardziej kłującą babkę na świecie!

Błyskotliwy debiut powieściowy o dużym ładunku emocjonalnym.

Opowieść o miłości, która przychodzi zawsze nie w porę, o mierzeniu się z tym, co nieoczekiwane i godzeniu z tym, co nieuniknione.

Susan Green wiedzie uporządkowane życie, w którym nie ma miejsca na zbędne emocje.

Jej mieszkanie jest idealne dla singielki, pracuje według praw swojej ukochanej logiki, a stabilny układ w życiu osobistym zapewnia kulturalne oraz inne − bardziej… intymne − profity. 

Jednak w obliczu nagłej utraty matki, i − co jeszcze bardziej nieoczekiwane − możliwości, że wkrótce sama matką zostanie, ziszcza się jej największy koszmar. Susan traci kontrolę.

Tymczasem na scenę wkracza Rob, nieco podejrzany, lecz pełen dobrych chęci przyjaciel jej brata nieudacznika. I gdy uporządkowany świat Susan pogrąża się w chaosie, a termin porodu staje się niepokojąco bliski, kobieta znajduje w Robie niespodziewanego sojusznika. Szansa na to, by znaleźć prawdziwą miłość, a jednocześnie nauczyć się, jak kochać samą siebie, wydaje się całkiem realna, jeśli tylko Susan uda się choć odrobinę odpuścić.

Prawa do adaptacji powieści kupiła firma producencka Reese Witherspoon, Hello Sunshine. Film będzie dostępny na platformie Netflix, a w roli głównej zobaczymy samą Reese Witherspoon.

 

Wielbiciele powieści „Eleanor Oliphant ma się całkiem dobrze” pokochają „Kaktusa”!

Niezwykle zabawna i przenikliwa powieść.

Sarra Manning, „Red Magazine”

Kaktus - ebook

35,09 zł 38,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!