Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kancelaria – ebook

TANIEJ 40 %

Gabriela Gargaś  

27.07.2022

27.07.2022

polski

340

Lekkie Wydawnictwo

9788367217392

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Granice, które łatwo przekroczyć, i namiętność, w której można się zatracić.

Emilia to nieco roztrzepana, ale skuteczna pani adwokat. Zawsze interesowała się malarstwem i fotografią, nikt więc nie przypuszczał, że zostanie prawnikiem. Poszła na prawo, by nie zawieść ojca, gwiazdy adwokatury. Igor jest zrównoważonym, spokojnym panem prokuratorem. Takim, który dobrze wie, czego chce od życia. I nie tęskni za niespodziankami. A Emilia niespodziewanie na niego wpada, oblewając go przy tym kawą.

Tych dwoje długo nie będzie się lubić, ale los bywa czasem bardzo przekorny... Jest jeszcze on – Francesco Calierno – przystojny, bogaty biznesmen, który ma wszystko oprócz... Emilii.

Autorka bestsellerowych książek obyczajowych. Ma na koncie ponad trzydzieści powieści, ciepło przyjętych przez Czytelniczki. Niepoprawna optymistka, która pisze codziennie, a jej budzik dzwoni o czwartej rano. Ma usposobienie indywidualistki, która chadza własnymi ścieżkami. Lubi pierogi, czarną kawę, mężczyzn z poczuciem humoru, bardziej wschody niż zachody słońca. Uwielbia pisać historie, które bawią i wzruszają.

Kancelaria - ebook

23,99 zł 39,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Książniczka/2022-08-21

    Książkę oceniam bardzo dobrze. Napisana jest łatwym i przystępnym językiem, idealna na wakacyjne odprężenie. Fabuła dość prosta, ale nie nużąca. Głowna bohaterka o pozytywnych cechach charakteru, wzbudzająca sympatię. Dość naiwne jej podejście do życia nie powoduje jednak ogólnego zniecierpliwienia i niechęci czytelnika. Ogólnie usytuowana w prawniczym świecie warta polecenia osobom szukającym oddechu od stresującej codzienności

1 - 1 z 1 opinii