Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kiedy znów zaświeci słońce – ebook

TANIEJ 7 %

Marlena Rytel  

24.05.2019

24.05.2019

polski

Novae Res

9788381473354

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Czy koszmar może zakończyć się happy endem?

Sfrustrowany alkoholik, uwikłana w romans żona i matka, wołająca o pomoc ofiara przemocy domowej, pozbawiona miłości rodzicielskiej młoda dziewczyna... Co się stanie, gdy sprawcy i ofiary spotkają się ze sobą? Czy będą w stanie ułożyć sobie życie na nowo? Czy da się powstrzymać machinę strachu i cierpienia, która raz puszczona w ruch niszczy wszystko na swojej drodze?
Splątane losy bohaterów książki Marleny Rytel ukazują świat, w którym przemoc zaczyna się od drobnych gestów i pozornie niewinnych żartów, a kończy na śmiertelnie niebezpiecznej walce o przetrwanie. Poruszające historie stworzone przez autorkę to emocjonalny apel o wyjście ze strefy komfortu i solidarność z tymi, którzy każdego dnia toczą wojny ze sobą i światem. Być może ktoś z nich mieszka tuż za ścianą twojej sypialni?

Tak trudno zapomnieć. Nie da się wymazać złych wspomnień. Dobrych też nie. Człowiek to tak skomplikowana istota, że – nawet wbrew sobie – o wiele bardziej utrwali w pamięci zło, jakiego doświadczył w życiu, aniżeli dobro. I ona właśnie miała w pamięci złe chwile. Chciała zapomnieć. Nie chce pamiętać. Dlaczego? Dlaczego spotkało to właśnie ją? Jest tylu złych ludzi na świecie. Ona nie była zła! Ona tylko zaufała nieodpowiednim osobom. To był jej największy błąd. Wychowana w miłości i szacunku do drugiego człowieka, nie sądziła, że może spotkać ją jakakolwiek przykrość. Przecież świat jest piękny, a ludzie dobrzy i uczciwi! Wierzyła, że spotka swojego wymarzonego księcia z bajki. Będą żyli długo i szczęśliwie…

Czy można oszukać przeznaczenie? Czy stając przed życiowym dylematem mamy pewność, że dokonujemy prawidłowego wyboru? Marlena Rytel w swojej nowej książce opisuje, co może się zdarzyć, kiedy uważamy, że nie mamy wpływu na własny los. Tę książkę trzeba przeczytać!
Anita Scharmach – autorka

Ta książka wielu z nas postawi „do pionu”. Przypomni, co w życiu ważne, i że nie wszystkie błędy można naprawić. Jedno słowo, jedna chwila mogą zmienić życie. „Dorosły” debiut Marleny Rytel porusza sprawy trudne, lecz przerażająco powszechne. O tej książce będzie głośno!
Agnieszka Caban – Pusz, papierowestrony.blogspot.com

Ilu ludzi, tyle życiorysów. Trudne tematy, bolesne dramaty oraz ciężar wyborów to tylko niektóre wątki, które czekają na Was w tej intrygującej opowieści. Warto doceniać to, co się ma i nie przechodzić obojętnie obok krzywd słabszych. Szczerze polecam!
Agnieszka Krizel, nietypowerecenzje.blogspot.com

Kiedy znów zaświeci słońce - ebook

28,83 zł 31,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2019-07-09

  Fantastycznie napisana opowieść, przepełniona przemocą, bólem, strachem, niepewnością o jutro. Ludzkie słabości, ciemna strona życia, uzależnienia, brak miłości, pogarda, psychopatyczny tyran domowy. Nienawiść, podłość, zawiść, poniżanie, gwałty, bezwzględne posłuszeństwo...
  Macierzyństwo - jego różne oblicza. Bardzo przenikliwy, wymowny obraz kilku osób. Nic tutaj nie zostało upiększone czy posłodzone, wszystko jest bardzo dosadne i do bólu prawdziwe. Autorka ukazuje różne strony medalu, białe nie zawsze jest białe... Podejmowanie zgubnych decyzji, które ciążą przez całe życie.

  Napisana prostymi słowami, lekko, a przy tym z ogromną mocą i wielkim przekazem. Jak ważna w naszym życiu jest miłość, przyjaźń, drugi człowiek.
  Ta książka poruszy niejedno serce... Polecam :)

1 - 1 z 1 opinii