Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kobieta, którą byłam – ebook

CENA NEXTO

Kerry Fisher  

23.02.2022

23.02.2022

polski

448

Wydawnictwo Literackie

9788308077337

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Brudne kłamstwa za pięknymi obrazkami.

Czy nowy dom to szansa, aby zacząć wszystko od nowa?

Pełna emocji powieść autorki bestsellerowej Posłusznej żony.

Kate Jones musiała znowu uciekać. W przypływie desperacji zmieniła nazwisko i z nastoletnią córką przeprowadziła się na drugi koniec kraju. Może tu będą wreszcie bezpieczne, z dala od plotek i wytykania palcami, wśród ludzi, którzy nic o niej nie wiedzą. Ani o jej przeszłości.

Tajemniczość Kate intryguje sąsiadki z osiedla przy Parkview Road. Małomówna i zamknięta w sobie samotna matka, niewiele zarabiająca jako ratowniczka medyczna, wydaje się nie pasować do Gizeli oraz Sally, które na Facebooku z entuzjazmem opisują swoje rodzinne szczęście, sukcesy i drogie przyjemności. Ale to właśnie w kobietach, którym może zazdrościć idealnego życia, Kate znajduje oddane przyjaciółki.

Nic jednak nie jest takie oczywiste… Pewnego dnia podczas dyżuru w szpitalu Kate zostaje wezwana na miejsce poważnego wypadku samochodowego. To, co stanie się później, zupełnie nieoczekiwanie wystawi na próbę serdeczną relację łączącą trzy kobiety, burząc zarazem ich dotychczasowe wyobrażenia o sobie.

Jakie są granice zaufania i lojalności? Czy nadzieje Kate na nowe życie okażą się iluzją? Głęboko poruszająca opowieść o przyjaźni, macierzyństwie, małżeństwie oraz o cenie, jaką płacimy za udawaną doskonałość, zachwyci czytelniczki Kerry Fisher, Jodi Picoult, Liane Moriarty i Diane Chamberlain.

Kobieta, którą byłam - ebook

31,41 zł 34,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 34,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

17,45 zł 34,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 34,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2022-03-04

    Naprawdę fajna książka, dzięki której gościmy z wizytą u trzech rodzin ekskluzywnego osiedla przy Parkview Road. W tych pięknych domach toczy się życie, często dokumentowane kolorowymi wpisami w mediach społecznościowych, ociekających na pokaz luksusem... Wydawałoby się, że to oaza szczęśliwości, ale gdy zajrzeć głębiej okazuje się to fikcją, zbudowaną na kłamstwach, sekretach i rodzinnych tajemnicach, których w powieści nie brakuje. Nie chcę zdradzać zbyt wiele, by nie pozbawić Was przyjemności przy lekturze, ale uwierzcie - jest nad czym myśleć, a książkę Kerry Fisher czyta się z przyjemnością.

1 - 1 z 1 opinii