Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kod róży – ebook

TANIEJ 7 %

Kate Quinn  

05.11.2021

13.10.2021

640

Mando

9788327728869

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Wciągająca opowieść o szpiegostwie i niesamowitych kobietach, które pod warstwą szminki i koronki ukrywały prawdę, łamiąc szyfry w tajnym ośrodku Bletchley Park.

Stephanie Dray

Trzy kobiety, niebezpieczny zdrajca i tylko jedna szansa, aby złamać kod

Wielka Brytania żyje ślubem stulecia, o którym Osla Kendall chciałaby w ogóle nie myśleć. Wszystko dlatego, że jej dawny narzeczony, przystojny książę Filip, za kilka dni zostanie mężem księżniczki Elżbiety.

Niespodziewanie Osla dostaje zaszyfrowaną wiadomość z zakładu psychiatrycznego. Od razu czuje, że ma ona związek z jej dawnymi przyjaciółkami, Mab i Beth, oraz z ich wspólną, ściśle tajną misją. Kobiety nie utrzymują ze sobą kontaktu: wojna, strata i ogromna presja tajemnicy brutalnie rozerwały ich przyjaźń, a Beth załamała się nerwowo.

Wraz z wiadomością świat Osli staje w miejscu. Czy można wierzyć osobie, która popadła w szaleństwo? Szczególnie jeśli twierdzi, że w najbardziej strzeżonym i tajnym miejscu w czasie wojny działał zdrajca? Co naprawdę wydarzyło się w Bletchley Park? I czy uda się złamać ostatni kod?

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o genialnych kryptolożkach, które wpłynęły na losy świata.

Kod róży - ebook

46,41 zł 49,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2021-11-17

  Uwielbiam powieści Kate Quinn. Zachwycająca, kolejna książka po "Łowczyni" i "Sieć Alice", w której zaczytałam się bez reszty. Wspaniale opowiedziana historia kobiet z ośrodka Bletchley Park, które na co dzień kobiece, uwodzicielskie, z wyglądu niewinne i pełne życia, tą powieścią zasłużyły na hołd, jako mistrzynie kryptografii podczas II. wojny.
  To książka o prawdziwej przyjaźni, z świetnie zarysowanym tłem historycznym i choć jest wytworem wyobraźni autorki, przybliża nam ten trudny okres w życiu wojennej Europy. Świetne pióro, z kobiecymi akcentami sprawia, że trudno oderwać się od lektury.
  Rewelacja - polecam

1 - 1 z 1 opinii