Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Komisarz Barbarotti 2: Całkiem inna historia – ebook

TANIEJ 7 %

Håkan Nesser  

11.01.2021

11.01.2021

polski

Czarna Owca

9788381439183

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

W drugiej książce o Gunnarze Barbarottim, Całkiem inna historia, ponownie spotykamy wyrafinowanego sceptyka szukającego czasami wskazówek w Piśmie Świętym, którego poznaliśmy w powieści Człowiek bez psa. Ma coraz więcej wątpliwości związanych ze swoją karierą zawodową, a życie osobiste obfituje w nieoczekiwane zmiany akcji i planów.

Kilkoro Szwedów spędza wspólnie czas podczas dwutygodniowego urlopu w Finiste`re w Bretanii na początku XXI stulecia – dwie pary, dwóch singli – w sumie sześcioro świeżo poznanych przyjaciół. Zażywają kąpieli, rozkoszują francuskim jedzeniem, organizują wycieczki i flirtują, nie zważając na zobowiązania małżeńskie. Na pamiątkę zostaje kilka fotografii, może jakieś zdjęcie grupowe, jakaś akwarelka i anonimowy pamiętnik opisujący ich eskapady.

Pięć lat później ktoś zaczyna ich zabijać, jedno po drugim, informując wcześniej listownie o swoich planach inspektora kryminalnego Gunnara Barbarotti w Kymlinge. Sprawa odbija się szerokim echem w mediach, które rozpętują nagonkę na policję. Morderca ciągle zwodzi śledczych, a jego działanie jest coraz bardziej niezrozumiałe i pełne zagadek. Pozornie jego ofiary nie mają ze sobą nic wspólnego. Dlaczego seryjny morderca wybiera właśnie ich? Dlaczego seryjny morderca za każdym razem stosuje inną metodę zabijania?

Komisarz Barbarotti 2: Całkiem inna historia - ebook

32,54 zł 34,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Alek/2022-02-26

    Kolejna książka w serii z inspektorem Barbarottim zaczyna się tak, że Barbarotti w czasie urlopu z ukochaną dostaje anonimowy list, w którym ktoś informuje go o morderstwie konkretnej osoby, a potem już leci. Świetnie przedstawia Nesser trudną i wyniszczającą pracę policji, także wątki obyczajowe – romans Barbarottiego – są bardzo dobrze napisane. Rozwiązanie zagadki morderstw jest nieoczekiwane, ale logiczne. Świetny kryminał.

1 - 1 z 1 opinii