Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Komisarz Igor Brudny tom 3: Cherub – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Przemysław Piotrowski  

12.11.2020

12.11.2020

polski

640

Czarna Owca

9788381438162

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Przeszłość upomni się o niego po raz ostatni.

Zielonogórskie lato przerywa kolejna zbrodnia. Prokurator Brunon Kotelski zostaje bestialsko okaleczony i zamordowany. W tym samym czasie komisarz Igor Brudny otrzymuje pamiątkę z przeszłości.

Pod nieobecność emerytowanego inspektora Romualda Czarneckiego sprawę przejmuje prokurator Arleta Winnicka. Zainscenizowane miejsce zbrodni, wybór ofiary i brak śladów nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Morderca jest brutalny, nieprzewidywalny i świetnie panuje nad sytuacją. Bardzo szybko daje śledczym do zrozumienia, że żadne z nich nie może czuć się bezpieczne. Szykuje się najtrudniejsza sprawa w ich karierze.

Brudny, zdeterminowany, by uratować przyjaciół i raz na zawsze zostawić przeszłość za sobą, podejmuje wyzwanie. Finałowy pojedynek dopiero się rozpoczyna.

Komisarz Igor Brudny tom 3: Cherub - ebook

31,49 zł 34,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

20,99 zł 34,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Jaroslaw Raczynski/2020-11-21

    Swietna kontynuacja serii z Igorem Brudnym. Mam nadzieję, że temat Herubinek został w tym tomie defintywnie zamknięty. Włosy mi stawały na głowie jak czytałem z jakich zboczeń sexualnych ludzie czerpią przyjemności !!! Cieszę sie bardzo, że Przemek Piotrowski pisze kryminały, które w niczym nie ustępują zagranicznym , często na wyrost reklemowanym książkom. Na bank zakupię kolejną książkę Pana Piotrowskiego, a tą polecam bez zastanowienia .

1 - 1 z 1 opinii